Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HUAWEI 5X- МНЕНИЯ
#1

Здравейте , питам за този телефон какво ви е мнението .Изглежда с добри параметри , дисплей и всичко останало , но ме притеснява тези ъпдейти , които всяка седмица ги имало .Досега съм нямал хуавей затова питам .Нека ако някой позлава телефончето да даде мнение  за батаери ,камера , и всичко останало .Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
Аксесоари
#2

телефона е супер, взимай без да мислиш
Цитирай
#3

чакам го да дойде в БГ да видим на каква цена ще е предполагам 450 лв дано да е Smile

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#4

Днес взехме един за жената, първите ми впечатления са WOW. За тези пари телефона е направо супер.

+Супер дизайн, изработка и матеряли за среден клас устройство
+Екрана ми харесва с хубави ъгли на виждане е и е достатъчно ярък
+Копчетата за усилване/нямаляне на звука и power бутона са хубави, със отчетлив много приятен звук и ход
+Вградения спийкър ме изненада приятно като качество на звука (има даже и лек бас)
+Идва с перфектно залепен протектор  Va


Повече впечатления и минуси след известно ползване
[img][Изображение: WP_20160220_11_50_09_Pro.jpg][/img]

?
Цитирай
#5

@chorave , може ли линк откъде е закупен апарата ?

Smile
Цитирай
#6

https://www.cyberport.de/?token=da02d96d...rkategorie=

?
Цитирай
#7

Аз купих от амазон.де за брат ми общо за 450лв. Протектора е наистина много добре залепен, от край до край и изобщо не се усеща. Не съм го ръчкал много, но мисля, че е добър телефон за тези пари. Fingerprint-а работи страшно бързо, може би по-бързо и от SGS6.

Samsung Nexus S → LG Nexus 5 → Samsung Galaxy S6
Цитирай
#8

Пичове батерията как се държи на дисплей колко кара .Има ли гоогле плей , идват ли актуализации ако има . Наистина телефона е супер , чакам да го пуснат в вивата и го вземам . Тия уявей доста напред мръднаха .

SAMSUNG GALAXY S2 - ROM XXMS2 , Android - 4.1.2. --->> HUAWEI Y 320 --->> samsung a3 2016  -  --->> NOKIA С  фенерче, MOTO X4
Цитирай
#9

здравейте,решил съм да закупя един 5Х .Но не знам кой модел да взема,интересува ме кой от всичките му варианти е европейския и е съвместим с нашите честоти.Ще го купувам от  техномаркет . KIW-CL00, KIW-TL00,  KIW-TL00H,  KII-L21,  KII-L22,  KII-L23  KIW-AL10
Цитирай
#10

Щом ще се купува от Т.М., трябва да е Европейската версия на модела. Разликата между различните означения (KIW-CL00, KIW-TL00, KIW-TL00H...) е именно в поддържаните честоти. А моделът KIW-AL10 е с 3GB RAM, останалите са с 2GB.
                                                     
http://www.devicespecifications.com/en/c.../abd85f35c

POCO F5 12/256 GB





Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)