Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Леново а1000/Смяна мелодия на контакт.
#1

Здравейте, на скоро баща ми си закупи леново а1000. Той иска на всеки контакт да бъде с различен рингтон, но аз не откривам как. Някой би ли ми казал изобщо като опция има ли го ?
Благодаря!
Цитирай
Аксесоари
#2

Не съм го правил, но видях че е възможно, обаче контактите трябва да се импортират в телефона и тогава от указателя (Контакти) като се маркира номер и се отваря меню само за номера (все едно когато се набира) и горе вдясно от подменюто (трите точки) се избира задаване на мелодия, иначе няма такъв избор за мелодия когато контакта е само в SIM картата.
Може да пробвате като импортирате един номер за да видите как става.
Успех!
Цитирай
#3

Аз имам обратния проблем. На всеки по отделно разбрах как да сменям мелодията, но искам на всички контакти наведнъж да я сменя, а не успявам. В настройките на контактите няма такава опция, затова си изтеглих плейър. Когато опитах от плейъра да сменя мелодията ми изписа, че съм го направила успешно, но в действителност не стана. Изтеглих и други плейъри и опитвах пак, но не се получава. Какво мога да направя?
Цитирай
#4

На всички може като мелодията ще бъде една,кликваш в настройки на червената камбанка(профили) и в ОБЩ даваш РЕДАКТИРАНЕ там е опцията за задаване на мелодия!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)