Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung Galaxy J5 с 16GB вътрешна памет
#1

Колеги интересува ме дали в България се предлага J5' цата с 16GB вътрешна памет.
Мерси много.  Wink
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз когато си го избирах през септември не съм видял нещо такова макар че в GsmArena имаше такъв вариант. Относно телефона от септември съм с него и честно казано до сега никакво забиване не е имало. Дори му бях напълниш паметта с малки игри и Fifa 2015 и вървеше много бързо. Греене също няма, но батерията е доста малка за мен. В дните когато го използвам непрекъснато не изкарва  ден, а 12ч. С нормална работа по ден и поовина. Притеснява ме дали телефона ще получи ъпгрейт до android marshmallow заради Doze режима и другите неща.
Цитирай
#3

Оо колега благодаря ти много за споделената информация.
Днеска го закупих. Засега са ми добри впечатленията.
Да те попитам понеже забелязах, че в тъмното не му светят бутоните. Дали трябва да пипна нещо по настройките или си е такъв просто.
Мерси предварително Smile
Цитирай
#4

Aми честно да ти кажа и моите не светят не знам на S3 MINI-то ми светеха, но не ми е правело впечатления до сега. Да те питам ти нещо чувал ли си за ъпдейтите на този телефон аз съм с модел J500FN и до сега съм получил само един от 200MB, но се надявам да получим и Marshmallow, ако знаеш нещо по темата сподели, а ако имаш други въпроси питай.  Smile Smile
Цитирай
#5

Еми не знам колега.
Нарочно проверих за ъпдейти и нямаше нови.
Със същия модел съм - J500FN black.
Цитирай
#6

И моя е black, а ти с колко GB го взе 8 или 16. Я виж това и ми кажи дали мислиш, че е вярно

Относно дисплея е много ярък и с много реални цветове по мое мнение. Само тази батерия да не падаше така а уж Snapdragon 410 бил енергоспестяващ. Днес цял ден съм играл + Wi-Fi на игри от 10:30 до сега и го включих в зарядното, което за мен е малко.


Прикачени файлове
.jpg Samsung-Android-Marshmallow 1.jpg Размер: 136.05 KB  Сваляния: 56
Цитирай
#7

8GB е моя. Е ти за толкова натоварване какво искаш, перфе си даже.
Ако искаш да ти държи мнооооого батерията взимаш си Lenovo P70 с 4000 ампера и си готов Big Grin.
Относно ъпдейта, мисля че може и да имаме шанс, въпреки че и lollipop не ми пречи. Smile
Поздрави Wink
Цитирай
#8

Мен Marshmallow ми трябва заради Doze, а относно Lenovo не ги харесвам. Впечатление ми направи, че на Antutu изкарва по 28 500, защото на 3D изкарва макс по 400т, но защо му е толкова слабо. Ако има нещо питай.
Цитирай
#9

Еми аз ползвах Леново А536 до сега около година и съм с добри впечатления. Но Самсунг си е Самсунг ..
Какво разбираш под Doze и Antu?
Цитирай
#10

Doze е нова вункция за пестене на батерия при Android Marshmallow, а Antutu е тест за телефони.
Цитирай
#11

Ахаам ти бая си вътре в нещата Big Grin
Добре си разучил всичко.
И аз преди покупката почти всички модели на Самсунг и цени им бях научил. Big Grin
Цитирай
#12

Видя ли приложението за Теми директно от Samsung? Ако искаш да ти изглежда като стоков Android си изтегли темата Material Desing или Material Dark.
Цитирай
#13

Да хубави са.
Аз съм с Material Design
Цитирай
#14

Наистина. Ако има нещо питай  Smile
Цитирай
#15

Здравейте, една позната си взе такъв телефон и искаше на определени контакти от указателя да си добави отделна мелодия, но нещо не можах да намеря функцията! Има ли я изобщо?

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай
#16

(2016-04-07, 10:01:50)craizy написа:  Здравейте, една позната си взе такъв телефон и искаше на определени контакти от указателя да си добави отделна мелодия, но нещо не можах да намеря функцията! Има ли я изобщо?

Има я!

Контакти/ избираш определения контакт / Редактиране / Добавяне на ново поле / Тон позвъняване

Samsung Galaxy A50 (SM-A505FN)
Цитирай
#17

Да открих го, благодаря! А има ли функцията като обърнеш телефона и да спре звука при позвъняване?

Note 10 plus Aura Glow 256GB и Samsung Galaxy Note 9, Samsung Galaxy Note 4 N910F GOLD Android 5.1.1, COK2 Samsung Galaxy Note 10.1 /2014 Edition/ 605 White 4G LTE Android 5.1.1 
Цитирай
#18

(2016-02-01, 18:02:06)deni_33_ написа:  Притеснява ме дали телефона ще получи ъпгрейт до android marshmallow заради Doze режима и другите неща.

Ще получи и ако не се лъжа ще е през юни.
Цитирай
#19

А може ли да попитам, от къде си чул за този ъпгрейд и то през юни, защото аз все още нищо не знам?
Цитирай
#20

Някъде го бях прочел, ама за съжаление не мога да намеря от къде беше това. Сега за месеца не съм сигурен, ама видях някъде че се очаква и за J5.
Я ми кажи как се държи телефона след няколко месеца ползване?

Пробвал ли си да "слееш" вътрешната памет с външна такава? Smile
Цитирай
#21

За жалост за сега не съм го мяркал в официалните списъци за ъпдейт на Самсунг телефони и едва ли ще се появи.Телефончето е добро,но ще го сподели съдбата на С3 Нео,който преди време също си остана с версията андроид,с която излезе.

Nokia 3310 ---> Siemens S65 ---> NOKIA 8800 GOLD ---> The new ERA (Smartphones) ---> Nokia N95 8gb ---> Nokia 5800 ---> HTC WILDFIRE S ---> Samsung GALAXY S2 & S2+ ---> SAMSUNG GALAXY S3 ---> SAMSUNG GALAXY S5 GOLD ---> SAMSUNG GALAXY S7 GOLD --> SAMSUNG GALAXY S9 -->  SAMSUNG GALAXY S20 FEN EDITION/RED/ --> SAMSUNG GALAXY S22
Цитирай
#22

Аз мисля да взимам такъв за подарък, защото гледам сега е и на промоция - 300 лева с две сим карти, 320 с една сим карта.
Не знам дали обаче си заслужава да се взима с две сим карти, защото съм чувал, че телефони с по две правят проблеми понякога.

А и да не вземе нова версия на Андроид не е толкова фатално, а и за такива пари подобен среден клас телефони не може да се очакват някакви привилегии. Според мен може и да получи 6.0, но в по късен етап, а и като цяло тази версия на Самсунг т.е. J е правена предимно за Индия и само заради тях поради големият брой население може да им пуснат 6.0.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)