Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Въпрос относно марката Sony
#1

Здравейте .Интерсува ме има ли някой по-нов модел оT Sony който е със хардуерни бутони ? Последният който аз знам е Xperia Arc S ,телефона ми е уникално красив на визия с тези бутони и всичко,но просто не би вършил никъква работа със тези характеристики.

Та интерсува ме има ли нещо по съвременно (като рам и процесор) със такива бутони,че със тия по екрана ми е адски дразнещо.

XPERIA XA
Цитирай
Аксесоари
#2

Нито един модел на сони няма ... преди като имаше и ериксон в името имаха ...
Цитирай
#3

Жалко,дано занапред направят едно-две такива моделчета..

XPERIA XA
Цитирай
#4

Съмнява ме, тенденцията е масова и не е само при Sony. И на мен не ми харесват тия onscreen бутони.
Цитирай
#5

Мисля, че само Active серията на Samsung остана с хардуерни бутони. Вече 1 година ползвам Sony (Z2) и още не мога да свикна на софтуерните бутони.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#6

И аз си мислех, че няма да са удобни и това ми беше бариерата за телефон с такива бутони, но още с първия (г2) и още отначало му свикнах, а със сегашният ми е още по-удобно защото могат да се скриват когато си поискам.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#7

Аз още немога да му свикна.Имам чувството че съм ощетен и екрана ми е орязан отдолу заради тия бутони Big Grin А добре,има ли друга марка която предлага телефони със такива бутони ,просто да ми подхъврлите 2-3 сносни модела тук Smile

XPERIA XA
Цитирай
#8

Пусни си нова тема в кой телефон да избера...


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#9

И аз бях така, но с течение на времето се свиква.

Като някаква алтернатива мога ти предложа да си сложиш Xposed с такъв модул които прави навигацията прозрачна.
Цитирай
#10

Active серията на Samsung - S4 Active / S5 Active / S6 Active

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#11

^ Плюс Xcover. Smile

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)