Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Quick Circle въпроси.
#1

Здравейте!
Да ви попитам, някой знае ли на какво се дължи забавянето когато се опитам да събудя телефона с двойно почукване в кръгчето и стои черно и чак тогава реагира да покаже часа, а всъщност минава преди това светещият обръч покрай прозрачната лайсна?
Дори в някои случай зарежда веднага часа, но го показва с грешен час (явно тогава е забило/заспало) и след 2 секунди си сменя часа с актуалния. Това е много дразнещо.
Така беше и при Android 5.1. Чудих се дали да не е от оптимизациите на батерията, като добавих в изключения LGSmartCase, но черният екран седи след известно време.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай
Аксесоари
#2

И при мен така. Само веднъж ми случи и това с грешния час.
Цитирай
#3

Игнорирайте оптимизацията на часовника, но едва ли ще помогне след като и в 5.1 го е имало проблема.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#4

Аз от както ползвам Quick Circle case нямам такива проблеми с грешен час и при 5.1 и сега с 6.0.Единствено по-някога,много рядко се забавя да се събуди след "почукването" върху кръга.Но тук основната причина е неточното позициониране на капака,респективно кръга върху дисплея.Дори малко да  е "накриво" и не се събужда.Това е което съм установил от досегашното 4 месечно ползване на моя Quick Circle case -Ni....

Huawei P30 Pro Aurora Blue + LG V35 for music and concert record
 LG VS995-Verizon .LG G4
 ,SG N7000,SG S2,se k810
Цитирай
#5

Е той грешния час и на мен веднъж ми се е показвал и след две секунди се оправя, но и аз го ползвам от 5 дена.
Цитирай
#6

На мен всеки път се забавя... И от копчето и от почукването. Май ще пробвам с фабрични настройки.

Sony Xperia 1 II, black
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)