Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

HTC Desire 820 vs. LG G3
#26

(2016-02-01, 10:53:45)XeLiX написа:  Вземи си Xiaomi Mi4 - скоро получава Marshmallow и просто e уникален, може би най-добрият андроид софтуер след нексуския, редовни ъпдейти и много добри камери на Sony.
Редовни пък още няма Marshmallow? G3 е с Marshmallow от края на декември.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Аксесоари
#27

Geekaphone compare и сам виж кое виж ги на живо виж цвна качество и прецени накрая сам нали знаете защо мъжете не любят жените си на вън защото съвети ще има винаги така че виж сам ти ще го ползваш всеки има различен вкус

| Phone: hTC Sensation XE | ROM: Stock Android 4.0.3 | Secondary Phone: hTC Cha-Cha |samsung galaxy note 2
#28

Здравейте.Вече съм със Г3.Андроидда е 5.0 лолипоп и ме интересува да го обновям ли до 6.0?
Също така какви настройки да му направя?Усеща се лекия лаг във менюто.

Galaxy Gio\\Galaxy Grand Duos\\LG D-855\\Xiaomi Redmi 5+ \\ Xiaomi Redmi 6 note pro \\ Redmi Note 7\\Galaxy A52s 5G....
#29

Във форума има тема за флаш до 6.0 и да задължително го обнови. При мен изчезна и малкото лаг, който имаше преди. Колкото до въпроса ти за настройки, какво по-точно имаш предвид?
#30

Освен лага други подобрения имали ? Настройките на телефона имам предвид.Диплей и така нататък.Тела е много готин.

Galaxy Gio\\Galaxy Grand Duos\\LG D-855\\Xiaomi Redmi 5+ \\ Xiaomi Redmi 6 note pro \\ Redmi Note 7\\Galaxy A52s 5G....
#31

@tenekia, честито за телефона!
Задавай въпросите си в раздела на LG G3 в съответната тема. Ако няма тема по даден въпрос - отваряш нова тема с подходящо заглавие. Има доста подобрения в андроид 6.0, прочети темата, в която се обсъжда ъпдейта.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)