Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Flash tool забива а телефона е неоткриваем
#1

Здравейте колеги,


Извинявам се за новата тема !

моля за помощ, момиче съм и е твърде възможно да НЕ правя нещо както трябва !

Първо бях флашнала това --> (AOSPA )http://forum.xda-developers.com/lg-g2/or...d-t2962766
(преди флашването бях с --> (CloudyG2 2.2) http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2783192

Ta AOSPA взе да се рестартира много често и реших да си върна cloudy-to, имах backup и го ресторнах без да правя wipe

и от там започна всичкото зло, телефона стой на логото на LG с премигващ диод (без да издава звук).
Влиза в Download Mode, но като се опитам да флашa KDZ или директно от LG с Lg mobile support tool-a ми забива на 2%.....

Телефона не влиза в Recovery

Пробвах да го fix-a но като изпълня .bat файла и ми излиза това което е на първия screenshot

Пробвах и да го разглобя, но след като махна панела с бутоните и сложа USB кабела не тръгва докато не закача конектора за батерията...... и не става нищо

Моля за съвет и благодаря предварително

       [Изображение: nlakOeR.png] 


ето и Log файла


[Изображение: NW3eWce.png]

LG G2 32GB черен!
Цитирай
Аксесоари
#2

Сигурна ли си, че не можеш да влезеш в recovery? Смисъл, пробва ли повече от 2 пъти Big Grin? Пробвай както си е на boot логото, да задържиш Power + -Volume бутоните докато се рестартира и при появата на boot логото да ги пуснеш и натиснеш бързо. Пробвай докато не стане Wink, тъй като за да проработи метода (доколкото видях в темата), трябва да си влязла в recovery...
Ако не е тайна - защо си го разглабяла? Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#3

Преди пробата за влизане в рекавъри, натисни к задръж за дълго(20-30с)докато спре да се включва, после направи описаното от колегата по-горе. При мен така се получи

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Цитирай
#4

Cloudy 2.2 до колкото помня е на базата на 20H,а там влизането в recovery е с друга комбинация. Задържаш vol- + power докато се появи логото на LG, после пускаш power-a и задържаш vol- и vol+ и после си в recovery.

HTC Sensation -> one of the best EX
LG G2 32 GB -> gone for parts
LG G2 16 GB 
Цитирай
#5

Момиче, а флашваш със замах и разглобяваш "неразглобяем телефон" Smile
Инсталирай си наново всички драйвери на компа и след това пробвай всички възможни комбинации за влизане в рекавъри, които са описали колегите по-горе.
Успех!


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#6

Много благодаря на всички колеги, така, успях да вляза в Recovery но не ми е ясно този .zip ADB флашвали се или се инсталира на PC (Win 10) ?

LG G2 32GB черен!
Цитирай
#7

ADB е драйвер за компютъра. Разархивира се и се инсталира.


Huawei Mate 20 Pro Midnight blue & Twilight®
Цитирай
#8

Колеги страшно много ви благодаря, успях да флашна стоков ром, язък, че си разглобих телефонa и му загрозих панелa, нищо, нали е добре Smile Smile Страшни сте !!!

LG G2 32GB черен!
Цитирай
#9

А сещаш ли се с коя комбинация влезе в recovery, че това което @FireDragon каза, ме озадачи?

П.П Панела явно си го напънала юнашката, че да му развалиш вида Big Grin

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#10

Точно с неговата комбинация влезнах в recovery, но имам друг проблем, не ми тръгва мобилния интернет. Говоря по телефона без проблем, има wi-fi, bluetooth, gps.....но като включа данните и нищо, няма стрелкички над  иконката за обхвата (обхват пълен)
Телефона ми е предназначен за HKG (Hong Kong) 

А на този пише ESA ???

[Изображение: 0jHMKwF.png][Изображение: Sz2NZAZ.png]

LG G2 32GB черен!
Цитирай
#11

Оператора не ти ли прати настройките?
Виж тука - > https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=69244
По-надолу в 1вия пост има Интернет настройки за всеки оператор Wink

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#12

Да, стана, има мобилен, много много благодаря (happy) това е най - добрия форум !!!

LG G2 32GB черен!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)