Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Изтрита операционна система на телефон. Виваком?
#1

Здравейте! От няколко дни съм с един проблем .. значи изтрих Software и OS на телефона ми (Huawei p8 lite). Направих го като инсталирах Xposed Frameword installer и преебах всичко.. Значи гаранцията не поема щетата и нямам решение на проблема, обаче имам застраховка във Виваком, която поема само щетите по телефона, но не и от Software-а .. Имам 3 варианта и ми кажете дали нещо от тях може да проработи : 
1) Взимам телефона от Виваком и го потрошавам + изпускам го във вода и дано ми го подменят (дайте и вие ако имате някоя идея как да проработи това със смяната на телефона), защото ми искат 260 лв. поправка, а телефона е на цена 400.

2) Взимам телефона от Виваком и качвам на карта с памет Firmware на Huawei и го правя FLashable ZIP и го флашвам и се надявам проблема да е отстранен. 

3) Отивам в някой сервиз и ги питам как може да се оправи и дали при тях ще могат да го оправят.
Цитирай
Аксесоари
#2

2. Рото

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#3

Пробва ли през sd карта или otg да му качиш официален ром?

HUAWEI P8 GRA-UL10 - DSFA 
HUAWEI P10 VTR-L29 - Dual stand-by
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)