Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Помощ за избор на телефон!
#1

Здравейте! Моля за съдействие при избор! Не съм маняк, но държа на размер (приблизително 140х70х8 мм, 5"), дизайн, добра батерия, gps, камера и обхват извън населени места. Бюджет към 550.
Колебанието ми е между Huawei Honor 6 (размер, дизайн, батерия), LG G2 (но без жълти петна Smile, Samsung S5 Neo (заради устойчивост на прах влага) и Lenovo P70 (резерви към gps и размер).
Какво ще ме посъветвате?
Цитирай
Аксесоари
#2

Аз съм за Huawei-я. Добри характеристики нa добра цена с премиум дизайн (въпреки, че не съм голям фен на Huawei).
Цитирай
#3

Погледни Huawei P8 в o*x.bg. Има един даже сега видях запечатън с 24 месеца гаранция за 590лв. Тези са доста стари модели вече. Иначе G2-ката ми е фаворит от тези, които си изброил, но все пак проблемът с жълтите петна не е изобщо за пренебрегване. Ако го не беше токлкова разпространен и аз сега щях да съм с него.
П.П. Видях, че си писал за размера на екрана, че искаш до 5 инча. Разликата в големината на P8 и P70 e пренебрежимо малка - 144.9мм за P8 и 142мм за P70. 
Цитирай
#4

Пропуснах Oneplus X и Xiaomi Redmi 3. Първия за дизайна, вторият за всичко.
Ами фаворита ми е хонъра. Р8 ми идва идея голям. Харесва ми, но е телефон за ... две ръце. G2 е "моя" телефон, нооо ...
Цитирай
#5

Да и P8 е добър вариант.
Цитирай
#6

Колеги, забравяме Р8 - голям ми одва.
Цитирай
#7

Galasy S4 - вече са на доста добра цена Wink) 5" , добра камера , страхотен дисплей , и цената е добре ...Общо взето покрива всички изизсквания на добър телефон .

http://olx.bg/ad/samsung-galaxy-s4nov-5f...5FQSy.html
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)