Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Излиза незпознат номер
#1

Здравейте,

От събота съм с този модел телефон. Излиза "непознат номер" след като вдигнат от другата страна.
Това се получава само на Vivacom. Всички номера които ми правят тези НОМЕРА са прехвърлени от Mtel.С другата карта която е на Мтел няма проблем.  Проблем със сигурност е софтуерен но какъв точно?????
Опитах  веднага след RESET и резултата е същия.
П.С.
ROM 7.0.19.0.0 LHNCNCJ
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж в сим настройките. Там имаше една опция да не ти крие номера
Цитирай
#3

@gtarpov, В/ж в Телефон - Настройки - Идентификация на обаждането - Скрий/покажи номера.

 
Цитирай
#4

Пробвай вивакомската карта на друг телефон, ако пак го прави значи си активирал CLIR, отиваш в Dialer-a, Settings и търсиш Caller ID имаш 3 варианта Network default, Hide number и Show number, избираш или  Network default или Show number без значение на Vivacom си се показва номера.


Упс изпревариха ме  Smile
Цитирай
#5

(2016-02-01, 22:37:00)gtarpov написа:  ... Излиза "непознат номер" след като вдигнат от другата страна. ...

Това на екрана на отсрещния телефон ли е или се появява в твоя списък с разговори когато приключиш съответния разговор?

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#6

@krassiy, мисля че в този случай трябва да излиза опцията "скрит номер".

 
Цитирай
#7

@NoMaD, втората част на моя въпрос ("непознат номер" при осъществен и завършен изходящ разговор) я изпитвах в продължение на 4 месеца, когато на моя телефон минах от КК на Lollipop. Оправиха го чак към края на юли 2015. Другият бъг с USSD кодовете (при което информацията идваше във вид на йероглифи) го оправиха в края на октомври 2015.

Този ROM 7.0.19.0.0 LHNCNCJ що ми се струва, че е от нечитавите?

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#8

Защото има още една нула след нормалните цифри
Kaкто се каза по-горе
Да се тества картата от друг телефон дали пак ги дава непознати номерата, за да се види дали е от мрежови настройки или телефона крие номера
Цитирай
#9

На мен пък не ми излизат контактите от сим картата, а в друг телефон си ми излиза указателя
Цитирай
#10

https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1250971
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)