Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Marshmallow] Местене на приложенията в SD карта - Android 6.0
#1

Колеги как да си прехвърлям приложенията на SD картата на 5.0 имаше move to SD card сега няма подобна опция.

(2016-01-16, 22:43:31)vargala81 написа:  
Цитирай
Аксесоари
#2

Няма я опцията при Анроид 6.0. Може да има друг ъпдейт, който да върнат опцията, но за сега в няма.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#3

Има я но не за всички приложения. То май и на 5 така беше.

iPhone SE2 64GB White + Apple Watch 4
Цитирай
#4

(2016-01-16, 21:13:02)sto4o написа:  Колеги как да си прехвърлям приложенията на SD картата на 5.0 имаше move to SD card сега няма подобна опция.



Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#5

Аааа въргалче това изобщо не съм го видял. Не че ми трябва да местя приложения де. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#6

Да, и на мен не ми трябва да ги местя.
Иначе сега като пробвах, нещо не стана от първия път. Изписваше ми, че няма достатъчно място на SD картата, въпреки, че имаше 6,43 GB свободни. Демонтирах я от настройки ->> памет и USB, монтирах я отново и стана.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#7

И при мен е така преместих 4-5 приложения и като искам да преместя нещо друго ми казва че няма място а има над 25 gb на картата пробвах с демонтиране и монтиране от настройки и пак не иска
Цитирай
#8

(2016-01-11, 20:16:39)tda написа:  ХАхах...верно той пита само след инсталация на посочения файл...ама кой да гледа Big Grin

@edyyyy довърши инсталацията на всички посочени файлове от пост #1 и тогава ше имаш икона.

Здр.Имам едно питане при 5.0 във приложения ми излизаха инсталираните приложения на СД картата а при 6.0 ги няма изобщо Защо така?
Цитирай
#9

Тук сме дискутирали -->> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1231122 дори има клипче.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#10

(2016-02-02, 20:26:34)tda написа:  Тук сме дискутирали -->> https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1231122 дори има клипче.

Клипа не е наличен.

SAMSUNG GALAXY S21 ULTRA
Цитирай
#11

Нека попитам в тази тема, ако е дискутирано, моля да ме извините, изпуснал съм го. Та как може да се пише на SD картата при 6.0? Също как мога да изтривам фаилове от SD картата при 6.0 ?

        
Цитирай
#12

Като за начало ползвай стоковия файл мениджър.
С някои приложения става а с други не, довечера ще пусна клипче как става. А ти ми кажи за кои приложения ти трябва?
.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#13

@vargala81 Братле мен приложенията не ме притесняват. Аз слагам само това което ползвам. В този ред на мисли, след изтриването ма фб се родих. Не мога да изтрия примерно филм или текстови документ от sd card .... Иска ми разрешение, това добре, оптвам се да дам разрешение, праща ме в скорошни и до там.... Какво ли не пробвах неще и неще. Това наистина много ме вбесява......

Готово със стокоя браузер стана. Благодарности на @vargala81

        
Цитирай
#14

Филм можеш да изтриеш и от галерията.
Музика от музикалния плеър (стоковия) и т.н.
Общо взето стоковите (вградените) приложения могат да четат и пишат от/на SD карта.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#15

@nnenno, като те прати в "Скорошни", горе в ляво цъкаш (не помня как беше точно (че сега не съм със стоковия)), след това на "SD Карта" и долу вдясно натискаш "Избери" и вече нямаш проблеми Wink

Xiaomi 12X 8/256gb
Цитирай
#16

Да колега това го знам, но нищо не ми излиза... всичко стой празно. Няма значение, нали стоковия върши работа. Благодаря на всички за помоща

        
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)