Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на телефон до 250лв "втора ръка"
#1

Здравейте. Дойде време за избор на нов (стар Big Grin ) телефон. Бюджета с който разполагам е около 250лв. За момента съм се спрял на LG G2. Чакам и вашето предложение за марки и по-специално модели. Smile

Samsung Galaxy S6 SM-G920F
Цитирай
Аксесоари
#2

Твърдо за съм за G2

Galaxy S23 Ultra  Green
Цитирай
#3

Вземай смело g2. Наскоро си взех такъв за 280, с остатъчна гаранция 7-8 месеца, телефонът е трепач...
Цитирай
#4

(2016-02-03, 21:08:30)whitehart написа:  Вземай смело g2. Наскоро си взех такъв за 280, с остатъчна гаранция 7-8 месеца, телефонът е трепач...
Батерията как е ? До колко часа с светнат екран си стигал? Понеже не съм запознат много, има ли ъпдейт за MM 6.0? Smile
Цитирай
#5

Батерията е по-добре от на Г3 и Г4. При нормална употреба  издържа ден и половина. Иначе няма и няма да има ъпдейт до ММ.
Цитирай
#6

От седмица и нещо с Huawei P8 Lite и съм доста доволен. 2 дни и 10 часа на батерия - 55% оставаща. С включен нет за тия дни общо към 2-3 часа, разговори допълнително и тн. втора ръка - всички закупени от оператор са в гаранция, тъй като модела е от лятото. Очакваме и ъпдейт до 6.0, като в момента има бета...
Цитирай
#7

Аз с моето G2 съм стигал 7h екран. Телефонът е перфектен. Ако не го бях потрошил нямаше и да си помислям да го сменям. Много, много рядко ми се случва да крашне за разлика от нови флагмани. Вземай смело. Smile

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#8

Около 5 часа на екран, в зависимост за какво го ползвам... Батерията не е върха на сладоледа, но като цяло си е стабилна.
Цитирай
#9

Извинявам се за глупавия въпрос, но каква е разликата между LG G2 D802 и LG G2 F320 ? Кой е по-добрият за "манипулации"  Tooth
П.П Виждам положителна разлика за F320, че има removable battery и слот за външна карта памет.
Цитирай
#10

Вземи си G2 D802 който е за европейския пазар. Другия G2 F320 е за корейския пазар.
Цитирай
#11

F320 има по-малка батерия и слот за карта памет.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
Цитирай
#12

И доколкото си спомням на корейската версия капака отзад се отваряше, т.е. батерията се сменя без допълнителни гимнастики.
Цитирай
#13

Колега , взимай смело Г2 . Първия ми Г2 ми се строши и пак взех Г2 . Взимай D802 версията , че гледам във форума , че F320 понякога имал проблеми с обхвата и мобилния интернет . А раздела в xda предлага най-различни ромове като LG G4 UX интерфейса ( с него съм и съм предоволен ) cm13 и т.н. . Само внимавай със жълтите петна и да има гаранция поне 5-6 месеца !

Mobile : iPhone 15 Pro Blue Titanium  + Anker Liberty Air 2 |||  Computer : MB: ASrock AB350 Pro4 , AMD Ryzen 5 5600 , GIGABYTE GeForce GTX 1660 SUPER OC 6GB GDDR6  , 16GB Dual Channel DDR4 3066 OC MHz Kingston HyperX Predator Black , Kingston 240GB A400 SSD SATA3 , WD BLUE 1TB 7200 RPM , PSU EVGA 500 W , Acer XF243YP 144hz 

Цитирай
#14

Аз пък съм имал г2, сега съм с Huawei P7 и ти препоръчвам него, би трябвало да го намериш за 250лв. Преди всички да ми скочат за това колко е велика тая г2-ка и как п7 не може да се сравнява с нея ще кажа защо повече ми допада. Камерата е по-добра (поне за мен), да не говорим за предната .. няма място за сравнение. Стъкло и метал, усещането е много по-добро от това на г2-та, по-красив е (за мен), звука от високоговорителя е по-силен и по добър и EMIUI повече ми харесва от интерфейса на LG-то, като негов плюс мога да кажа IR порта.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#15

и аз съм за П7 . Но може и Айфон 4с.

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#16

(2016-02-10, 03:29:13)Rad0slaw написа:  Аз пък съм имал г2, сега съм с Huawei P7 и ти препоръчвам него, би трябвало да го намериш за 250лв. Преди всички да ми скочат за това колко е велика тая г2-ка и как п7 не може да се сравнява с нея ще кажа защо повече ми допада. Камерата е по-добра (поне за мен), да не говорим за предната .. няма място за сравнение. Стъкло и метал, усещането е много по-добро от това на г2-та, по-красив е (за мен), звука от високоговорителя е по-силен и по добър и EMIUI повече ми харесва от интерфейса на LG-то, като негов плюс мога да кажа IR порта.

Кажи нещо за живота на батерията!

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай
#17

Много е добър живота на батерията,но за съжаление производителите не се стараят да правят телефоните да карат по 3-4+ години адекватно.Така че,колкото по-нова машинка вземе,толкова по-добре.Като цяло G2 е супер,ама трудно се намира читав и запазен,че и със оригиналния комплект.Размера на G2 е перфектния размер,поне за мене.И все пак,може и да е 2013 модел,но не се дава особено лесно и сега.Това е нещо като Порше от 98-ма в наши дни Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#18

И с по-добра батерия, от страна на г2, пак бих избрал п7.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#19

Благодаря Ви за отговорите, но ми изпадна чисто ново LG G Pro F240 за малко под 250лв и реших да го взема..... Вече го имам от 3-4 дни и като цяло съм доволен. Екрана е добър 5,5 инча, камерата снима доста прилично, за батерията 3140mAh... какво да Ви кажа има какво да се желае (правя 3:30-4 часа екран с нормално ползване, но при игри си пада стабилно Big Grin ).
Поздрави Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)