Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Защо още няма раздел NOTE 5?
#1

Защо още няма такъв раздел?  Колко сме собственици на NOTE 5?

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
Аксесоари
#2

Защото още дори не се продава официално в Европа?

От къде си си го взел ти? И аз почвам да го оглежда много, въпреки че се наканих никога повече Самсунг...

Trust nobody who smiles before 10am...

Цитирай
#3

От mobilisimo

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#4

Защото хората с този телефон все още са твърде малко. А това се дължи на факта, че телефона не се продава официално в Европа, както вече написа smiley.

Ако искаш, пусни една тема с анкета за преброяване на собствениците на Note 5 и ако има повече хора, ще го обсъдим с колегите.

D_coffee
Цитирай
#5

Все още ли са малко собствениците на Note 5. Да се направи едно преброяване, след което може би и цял раздел?
Цитирай
#6

Принципно проблем ли е да има раздел за Note 5? Аз също ползвам такъв телефон и искам да питам някакви неща свързани с него. Дори и 5 човека да сме - пак можем да сме си от полза.

Samsung Galaxy Note 5 Gold Platinum 32GB
Цитирай
#7

Че той 5-цата може да се намери от доста онлайн магазини, аз дори познавам няколко човека които са с Note 5.

Samsung Galaxy S23 Ultra, Samsung Galaxy Note 9
Цитирай
#8

Аз незнам вмомента обсъждате бомба със закъснител

Galaxy S9+ > Note 10+ 5G > Mi 9 SE > P40 Pro > Mi 9 SE > OPPO Find X3 Pro 5G > iPhone 13 Mini Starlight 512GB > Z Flip 3 256GB + Galaxy Watch 4 Classic 46mm > iPhone 13 Pro Max + Apple Watch 7 45mm S22 Ultra 12/256 + Galaxy Watch 4 40mm VIVACOM  Heart
Цитирай
#9

Може ли да бъде създаден такъв подраздел? Към кой трябва да се обърнем?

Samsung Galaxy Note 5 Gold Platinum 32GB
Цитирай
#10

Аз също днес си поръчах Ноут 5 от get.bg и тъкмо влязах да поразцъкам раздела за него и гледам, то няма. Макар и да не се продава официално в Европа, не са малко хората с този смартфон, при положение, че по нашите онлайн магазини е изчерпан навсякъде, с изключение на емага и гет бг. Дори моделът, който аз си поръчах е Duos двусимовата версия, само той беше останал наличен. Та и моята молба е, да има раздел за този смартфон. Със сигурност, все 15-ина потребителя на Ноут 5 ще се съберем.
Цитирай
#11

(2017-02-06, 04:30:26)BGDropche написа:  Аз незнам вмомента обсъждате бомба със закъснител

Става дума за Note 5, а не за проблемният Note 7, който се изтегли от пазара.
На 5-цата нищо му няма и си бачка без проблеми. Smile
Цитирай
#12

И за съм за откриване на такъв раздел.
Цитирай
#13

Колеги,
не съм сигурен, че ще бъде създаден такъв раздел и за това ще ви помоля за съвет тук. Ако има вече подобна тема, моля, да ме насочите натам.

Купих си и аз Samsung Galaxy Note 5, модела обаче е N920R4. Мисля, че е root-нат защото има инсталиран TWRP и като старита ми изписва US Cellular и не ми тръгва LTE/4G. Има ли някакъв вариант:
1. Aа му инсталирам някакъв европейски официален РОМ?
2. Да подкарам 4G?
Цитирай
#14

Въобще не се опитвай да флашнеш ром за различен модел от твоя.Честотите на LTE/4G са различни от нашите,така че едва ли има какво да се направи,предвид че е предназначен за US Cellular.Най-много да си брикнеш телефона ако се опиташ да флашнеш различен фирмуер.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#15

Ново двайсе': оказа се, че IMEI е сменен с такъв от S5 незнайно защо. Мога ли да сложа върху този firmware орфициалния за N920R4? Има ли вариант да се заключи СИМ картата?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)