Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Инфо за личен телефон
#1

Здравейте. Вероятно изобщо не и е тук мястото на тази тема, но все пак да попитам, понеже сме собственици на G2,а и не знам дали и при другите модели е така. А именно-Как се задава телефонния номер, та да излиза коректно при "Настройки=>Общи=>Относно телефона=>Статус=>Моя телефонен номер",да не излиза "Непознат номер",ами самия ти номер, примерно?Благодаря

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
Аксесоари
#2

Моя си е там. Не се слага никак. Евентуално след хард ресет би трябвало да е там. Евентуално казвам. Защо ти е да е там?
#3

Не ми трябва. Ама вече след няколко рома и различни версии все си е непознат. Каквото и да променям си остава непознат. Остава да е от оператора-Теленор, или просто Аз нещо пропускам…

LG G2=>Xiaomi Redmi Note 4X=>Xiaomi Redmi Note 5 =>Xiaomi MI 9T
#4

Моя е непознат от както ползвам андроид, добре, че поне аз си го познавам Big Grin И аз съм на Теленор, та може и да имат нещо общо с това.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
#5

Аз съм ментел. Може и от това или симката да е.
#6

Аз също съм на ментел и съм непознат

Славия София 1913
#7

Когато бях на виваком, ми беше номер. Сега на мен тел съм непознат
#8

Аз съм на Теленор и нямам проблеми Smile


Прикачени файлове Миниатюри
   

Xiaomi Redmi Note 5 PRO 4/64GB
#9

(2016-02-04, 07:48:45)mitkoandroid написа:  Когато бях на виваком, ми беше номер. Сега на мен тел съм непознат

Аз от Мтел минах на Виваком и на двата съм "непознат"


Androidbg Samsung Note 20 Ultra 
#10

И аз съм непознат,на мтел съм

Samsung Galaxy Spica =>LG G2 Black 16GB => Huawei P10 Lite => Huawei Mate 20
#11

Теленор "Непознат".
#12

Няма смисъл да се изреждаме при кой и на кого е познат/непознат. Заключвам темата. Ако някой знае причината защо при едни е непознат а при други познат, да ми пише ЛС и ще я отключа.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)