Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Quick remote за телевизор Neo?
#1

Здравейте, имам вкъщи едно умряло Neо (tf-2607, по-конкретно) на което преди няколко дни му се прецака дистанционното, а като пробвам с quick romote не намира телевизора. Пробвах да го търси като crown (не знам защо съм останал с впечетление, че двете марки имат нещо общо), но пак нищо не стана. Някой с опит да знае като какъв модел още може да фигурира Neo-то? Имам ново дистанционно за обучаване и идеята ми е да го обуча от телефона, от старото дистанционно не мога да обучавам за съжаление.

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
Аксесоари
#2

От един продавач на телевизори съм чувал, че Neo се сглобява в Турция, но бил с части на Philips, та може да опиташ с него.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

Аз за Panasonic знам, че се правят с части от Philips, но както и да е... не се получи и така Sad

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
#4

Колега в Quick Remote фигурира Нео, като модел за управление на телевизор. При мен го има. Не става ли, като го добавиш да управляваш телевизора?

Samsung Galaxy S23 Ultra & Realme GT2 & LG Wing
Цитирай
#5

При мен също фигурира. Аз също имам някои умрели телевизори дето нямат дистанционно и не мога да ги управлявам, пробвах и с AnyRemote, но и там го нямаше става въпрос за Sang
Цитирай
#6

Не става с никоя от опциите за Neo, ще изтегля AnyRemote да пробвам и с него.

LG G3 D855 16GB Android 6.0 Marshmellow
Цитирай
#7

Аз имах едно Beko и така до играх с него. Накрая го отворих, кинескоп самсунг, електроника филипс, захранване някакво друго...

Та пробвай колега с всички големи марки.

При забелязано нарушение на правилата на форума , моля ползвайте бутона " Докладвай " !
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)