Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

[Lollipop] Местене на приложенията в SD карта
#1

Здравейте...
Имам проблем с местенето на приложения на sd card (макар че Аз е мъча да ги преместя на LG GFlex 2, си позволих да пиша във вашата тема първо защото мисля че проблема касае Аднройда а не модела на апарата и второ защото протежателите на G3 сте много повече и много по активни..)
Проблема ми се състой в следното: От настройки, приложения, указвам на Asphalt 8 да се премести на sd card изписва ми местене, след което че е преместена но като отворя файл менаджера виждам че продължава да си се намира на основната памет?Пробвах след като инсталирам App първо да го "преместя" на sd card и тогава да стартирам играта такаче да си свали "кеша" директно на sd и пак нищо...
При Вас имало ли е такъв проблем, и има ли някакъв чалъм (нещо което аз не правя като хората)?


Прикачени файлове Миниатюри
   

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай
Аксесоари
#2

@ice_72, трябва ти root на телефона, за да има възможност и кеша на играта да се премести там.

 
Цитирай
#3

Аз бях разбрал че при КитКат ми трябва рут (тъй като при него няма опция за преместване на приложенията на sd в настройки) и следователно следкато ми излиза тази опция при Лолипопа при него е разрешено....а и странното е, че в настройки ми изписва, че и "кеша" е преместен на sd което се вижда и на прикачената снимка в първия пост...

LG G2 16 GB Whit, Android 4.4.2 + OTG Kingston 16GB >> LG G Flex 2, 32GB/3GB RAM, Blak/Titan/,Andrid 5.1.1.PR + 64 GB SanDisk Extreme® microSDXC™ UHS-I U3 Card >> LG G Pad 8.3 Black, Android 4.4.2.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)