Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Ъпдейт до Андроид 6.0
#1

Може би се почва
Източника не е достоверен, но все пак
Цитирай
Аксесоари
#2

HTC го получиха отдавна,но има проблем със скайпа,когато е на БГ не го зарежда и дава някаква грешка на приложението,като се смени езика на английски няма проблем,предполагам и други бъгове ще искочат,дано в сони не се изложат

Samsung S24U 1Tb/12,Samsung S21U 512/16,Samsung S21U256/12,iPhone 15 Black,
iPhone 13 Black,Huawei p40 pro,Huawei p30 pro,Huawei p20 pro,Soni Xpreria Z5 premium,Z3,Z,Samsung S7 edge,Note 4,Note 2

Цитирай
#3

Само че, проблема е във скайпа а не във НТС или андроид 6 и до колкото четох, най-после са го оправили, може и да греша за последното!
Цитирай
#4

Оправихо проблема със скайпа при хтц, може би преди три дни с фикс някакъв

HTC 10 rose gold > Nokia 8 Blue
Цитирай
#5

"Новината" е менте
Все още няма ъпдейт
Цитирай
#6

измамници, само залъгват масите
Цитирай
#7

Б*си бавния ъпдейт... :X
Поне да разгърнат камерата с няколко нови опции, а то вероятно няма да стане и това.
Цитирай
#8

верно ако забързат камерата, ще е много добре. Хубаво снима, ма много бавно мисли.

докато се пусне минават 2 -3 секунди

почти съм сигурен, че ще дойде ъпдейта Февруари.

май са го пуснали в турция.

как се проверяваше кой регион ти е телефона?
Цитирай
#9

В сервизното меню -> Customization version
Цитирай
#10

Sony UK са казали в Twitter, че се почва на 7 март
Цитирай
#11

(2016-02-16, 20:01:36)Sev написа:  Sony UK са казали в Twitter, че се почва на 7 март

Потвърждавам, дано да е така.

(2016-02-09, 14:50:52)galaxyhopper написа:  Б*си бавния ъпдейт... :X 
Поне да разгърнат камерата с няколко нови опции, а то вероятно няма да стане и това.

Спокойно, за Самцунг ще дойде лятото. Smile
Цитирай
#12

(2016-02-16, 23:33:05)nnvviiddiiaa написа:  Потвърждавам, дано да е така.


Спокойно, за Самцунг ще дойде лятото. Smile

http://www.cnet.com/news/samsungs-galaxy...rnization/

лятото почна преди 2 дена
Цитирай
#13

Това ми е четвърти телефон от Z серията, свикнал съм да чакам с ъпдейтите, ако всичко след това е ОК чакането си заслужава.
Цитирай
#14

Този път наистина много се забавиха. Sony винаги са били едни от първите при ъпдейт на флагманите си, а сега май ще останат последни. Хайде, другите модели винаги са били на опашката, ама скоро ще излезе Андро 7, а ние още си седим на 5.1.  Bu

За всичко май е виновна глупавата концепция за Z3.  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#15

Concept marshmallow
Beta marshmallow
Secret lobaratory group (някакво преиминуване на concept)
Най-безсмислените неща правени, като и трите са еднакви, с различни имена.. Всъщност калпави разработчици... Стана половин година почти от както има concept marshmallow
Цитирай
#16

Хахахах  Lol Да, много концепти и накрая лънчъра си е същия като на Лолипоп!  Lol Какво толкова тестват!?  Bu

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#17

Аз имам свален Лаунчър от xda от marshmallow. Ами той май е като на Z5.. поне виждам някаква разлика с този от на z3 Big Grin
Аз като гледах последния ъпдейт на concept (а за тая бета никой тестер нищо не казва), който е от преди два месеца вече - еми, че то няма нищо от на Сони приложенията итегрирано - например Стамина няма..., е само лаунчера Big GrinBig Grin
Даже още няма sms приложение ...
Да не говорим, че дори емотиконите са сток още от на google Big Grin не знам, до къде ще я докарат, но наистина е много дразнещо, че няма никаква информация от толкова много време. Това с 7-ми март е някакъв отговор от пост, дори не е обявено в отделна статия Big Grin Бях писал някъде, че андроид M ще дойде април/май... накрая така ще стане, и то със сигурност за Z3 (предвид факта, че първо ще пуснат за Z5,Z4..) като мине един месец ще пуснат за Z3 в Япония и още един за останалите страни и още един от българските оператори) ехеее..
Цитирай
#18

Да, лънчъра от концепта на Z3 е същия като на Z5, но с добавени няколко несъществени (за мен) опции и настройки. Аз също го свалих и го инсталирах на таблета, защото ми харесва устройствата ми да имат една и съща визия. В момента телефона и таблета изглеждат абсолютно идентично.
От много чакане, мерака ми за М се изпари. Най-добре е направо да спират работата по него и да чакаме N.  Lol

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#19

нещо ми подсказва, че и 7ми Март ще гледаме тъпо като сега... виждам го края на Март...

иначе аз ползвам некст лаунчър на всичките ми телефони. без значение каква марка са. Дадох 25 кинта ма си струват определено. вече 4 години съм с тоя лаунчър. първото което правя на всеки телефон е да го иснталирам и да рестор-на сетингите. хич ми не дреме за напъните на сони , самсунг етс да правят читави лаунчери.
Цитирай
#20

При мен се ъпдеътна самия tool , служещ за актуализациите
Дано е заради идващия ММ
Цитирай
#21

В Япония вече ъпдейтват цялата 5-та серия
Цитирай
#22

Халйе люя ... Радост, но за кратко. Сега чакаме да излезе за Z5 по света..
Цитирай
#23

Ъпдейта тръгна
След Япония, вече има и в Тайланд, Сингапур, Австрия, Ирландия
Цитирай
#24

охооо. айде къде е ъпдейтаSmile)
Цитирай
#25

Надявам се до края на месеца да го получим.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)