Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избов на Нов телефон до 500лв.
#1

Такаа.. стана време за нов телефон..не по собствено желание, но алкател идол х+ се предаде след изтърване Grater  В сервиза предположиха, че платката е счупена(екрана е здрав) и надеждите ми са малки. Понеделник-вторник ще се разбере категорично. 
По същество- бюджета е 500 национална пара, като телефона искам да го купя от БГ, не ми се занимава с ibuygou и тн. Не робувам на марки и съм много положително настроен към китайчета- Xiaomi, Meizu и тн. Желанието ми е да не е по-лош от алкатела(13мп прилична камера, 5" екран, 8 ядрен процесор). Телефона ще се ползва за фейсбук, снапчат, инстаграм, снимки, музика, ГПС от време на време, предимно ще се ползва на wifi, абее тийн работи. Работа с 2 сим карти не ми трябва- пък, ако има ок. За забиването  Big Grin , предпочитам да не го прави колкото алкатела, но се ядва. Не обичам да се занимавам със руутване, смяна на РОМ-ове и тн.  Засега съм хвърлил око на редми ноут 3, редми ноут 2, ми4 , meizu m2 note. Претенции за дизайн нямам и други предложения за модели са добре доши. 
Също така, ако може да споделите читав сайт, от където  да закупя бъдещия телефон. Моделите, които съм харесал ги има в слот мобиле, смартфон.бг.. мнения за тях?
Цитирай
Аксесоари
#2

редми ноут 3 няма бг език(който се ъпдейтва),двойката има,иначе всичко им е еднакво(без батерия)камерите са им зле.
Цитирай
#3

Благодаря за допълнението- бг език не ми трябва, английският си върши перфектна работа. Като каза за снимките- сравнявам ги в гсмарена и не намирам разлика с алкатела, който ме устройва. Още мнения ще са добре дошли Smile
Цитирай
#4

Видя ли лийковете на Idol 4 / 4S. Аз ги чакам с интерес.
Цитирай
#5

Събери стотина лева повече и си вземи Г3. И аз бях с твоя бюджет преди 3 месеца и се чудех какъв смартфон да си взема и определено не сгреших. Като се има предвид, че Г3 не отстъпва почти по нищо на флагманите от 2015 г., а струва около 550-600 лв. чисто нов, такa че сам си прави сметката.
http://www.emag.bg/mobilen-telefon-lg-g3...D28S4MBBM/
Цитирай
#6

(2016-02-06, 22:07:37)mustanga699 написа:  Такаа.. стана време за нов телефон....Засега съм хвърлил око на редми ноут 3, редми ноут 2, ми4 , meizu m2 note.
Добър избор, според парите какъвто и да избереш - няма да сбъркаш. За поръчка в/ж на Али, търговец ТО.

 
Цитирай
#7

За стотина лева отгоре ще си вземе флагман, макар и бивш, а вие му препоръчвате тия боклуци, без ми4, който пак отстъпва на Г3, ама нека автора си реши.Smile
Цитирай
#8

Взимай MI4 - все още е флагман, с Qualcomm-ски процесор, много добри камери на Сони, просто самото изживяване с него мога да сравнявам с това на Iphone 6s, и тук го казвам, не само да го хваля напразно, а защото съм правил директно сравнение - даже предната камера на MI4 е по-добра от тази на 6s.
Цитирай
#9

(2016-02-07, 00:06:36)metallica_333 написа:  За стотина лева отгоре ще си вземе флагман, макар и бивш, а вие му препоръчвате тия боклуци....
А ".....стотина лева отгоре за флагман..." ти ли ще му ги извадиш от джоба си, за да не се мине да си вземе от "боклуците" според теб?

 
Цитирай
#10

Парите не са такъв проблем- просто имам психологическа бариера. Търся bang for your buck. Става въпрос за и двата ми4 и ми4и. При xiaomi ме притеснява това за стейбъл РОМ- искам да дойде с един, с когото да не се занимавам(китайски апл, fastboot, developer и тн). За ъпдейтите желая- натискам от настройките update и чакам.Не претендирам да телефона да е флагман, защото не съм толкова на ти с телефоните, че да правя разлика като вас. Колегата NoMad: какво ще речена Али(алиекспрес???) и търговец ТО?
Цитирай
#11

(2016-02-07, 00:06:36)metallica_333 написа:  За стотина лева отгоре ще си вземе флагман, макар и бивш, а вие му препоръчвате тия боклуци, без ми4, който пак отстъпва на Г3, ама нека автора си реши.Smile

В момента жената е с г3 а аз със редми ноут 3,верно г3 е по добрия за снимки,но за други неща разлика не виждам.имах и redmi note 2,прекрасни машини,и виж ги колко струват(реално) и после говори колко отгоре за флагман трябва да се слага.
Цитирай
#12

Xiaomi Redmi Note 2 ако търсиш хубава камера , Redmi Note 3 , ако търсиш по-силна батерия ...
LeTV X600 - ако търсичш красив дизайн , камера с оптична стабилизация и качествен звук .
Цитирай
#13

(2016-02-07, 00:30:38)mustanga699 написа:  Парите не са такъв проблем- просто имам психологическа бариера. Търся bang for your buck. Става въпрос за и двата ми4 и ми4и. При xiaomi ме притеснява това за стейбъл РОМ- искам да дойде с един, с когото да не се занимавам(китайски апл, fastboot, developer и тн). За ъпдейтите желая- натискам от настройките update и чакам.Не претендирам да телефона да е флагман, защото не съм толкова на ти с телефоните, че да правя разлика като вас. Колегата NoMad: какво ще речена Али(алиекспрес???) и търговец ТО?
Ако не ти се занимава с това, просто си взимаш телефон с мултиром xiaomi.eu. Да, става въпрос за Алиекспрес, а въпросният търговец е : http://www.aliexpress.com/item/Original-...597.TBWVC2

 
Цитирай
#14

След доста изгледани ревюта стесних кръга до Redmi note3 32GB, Redmi note 2 32GB и LeTV Le1 x600. Всичките във версиите с 32ГБ, поради това че нямат слот за карта, а 16ГБ не ми стигат. Редми ноут2 пише, че има само за китайските версии(един Господ знае каква ще ми докарат). Редми ноут 3 ми харесва изпълнението, материалите, камерата му е хубава(не го сравнявам с флагмани по над 1000лева). Абе най-вероятно ще е Redmi note 3, остава надеждно място за покупка. Телефоните ги гледам в слот мобиле и смартфонсбг . Някой поръчвал ли е от там? някакви отзиви? Иначе за гаранцията е ясна... гаранция-Франция.
Цитирай
#15

заложи на про варианта цък
Цитирай
#16

Redmi Note 2 си има място за слот карта , а разлика м/у различните версий там няма Smile)
Цитирай
#17

Взимай Redmi Note 3 Pro Wink
Цитирай
#18

Мисля, че вече реших редми ноте 3 3ГБ РАМ 32ГБ . Най-вероятно ще го поръчам от слот мобайл. Чакам какво ще кажат от сервиза, ако евентуално ремонта на алкатела е простичък засега ще остана с него, а по-нататък ще закупя редми-то .
Цитирай
#19

Тук изглежда всички са фенове на Xiaomi, LG и Samsung Smile Напоследък има доста добри предложения от Асус.

Huawei U8150 Ideos>>HTC Evo 3D>>ZTE Blade Q>>Samsung Galaxy S3 Neo>>Asus Zenfone 5>>Asus Zenfone 2 Laser>>Asus Zenfone 4 ZE554KL
Цитирай
#20

Защо, и на Meizu - също.

 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)