Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Програма за записване на разговорите
#1

Налага ми се да си записвам всички входящи и изходящи разговори. Опитах с Total Recall и обмислях закупуването ѝ, но ме вбесява факта, че пропуска някои обаждания и няма да си платя за такова приложение. Препоръчайте нещо, което ще работи както трябва без абсолютно никакви проблеми. Става въпрос за S4. Благодаря! Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

(2016-02-07, 10:52:45)vankook написа:  Налага ми се да си записвам всички входящи и изходящи разговори. Опитах с Total Recall и обмислях закупуването ѝ, но ме вбесява факта, че пропуска някои обаждания и няма да си платя за такова приложение. Препоръчайте нещо, което ще работи както трябва без абсолютно никакви проблеми. Става въпрос за S4. Благодаря! Smile

Не знам дали при теб ще работи, но ползвам това без никакъв проблем.

https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#3

(2016-02-07, 11:15:28)IoPetrov написа:  Не знам дали при теб ще работи, но ползвам това без никакъв проблем.

https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder

Ползвал съм я, работи добре, но има лимит на записаните разговори дори и с Pro версията, която струва 12 лева.
Цитирай
#4

Защо не ползваш ром който има такъв мод или просто слагаш експозед със модула на wanam.
Цитирай
#5

(2016-02-07, 11:40:21)vankook написа:  Ползвал съм я, работи добре, но има лимит на записаните разговори дори и с Pro версията, която струва 12 лева.

Решавам го, като веднъж седмично копирам записаното в съседна папка или на компа.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#6

Здрасти , ако някой иска да пробва Pro версията (1000 размер на кутията) мога да я кача.

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#7

(2016-02-07, 15:11:57)losh1 написа:  Здрасти , ако някой иска да пробва Pro версията (1000 размер на кутията) мога да я кача.

С удоволствие. Благодаря

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#8

Тук е PRO версията.
Automatic Call Recorder PRO v5.0.2

Lenovo P70 + MIUI 9
Цитирай
#9

Здрасти ето и други Pro   https://cloud.mail.ru/public/23US/ghcM7qxdS

GT-I9205 Galaxy   6.3   
Samsung Note 3 –>8 –>9 –>10+ 
Samsung s23 ultra
Цитирай
#10

(2016-02-08, 00:29:11)losh1 написа:  Здрасти ето и други Pro   https://cloud.mail.ru/public/23US/ghcM7qxdS

Благодаря. Това работи перфектно на Самсунга, но на Леновото се куми и не записва всеки път. Хубава седмица

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#11

Ползвал съмм това:http://forum.xda-developers.com/showthre...?t=2684177 на различни ромове на самсунг ноте 2 и работи безотказно (ако не си създаде автоматично папка sound във вътрешната памет, трябва ръчно да се направи.
Цитирай
#12

https://play.google.com/store/apps/detai...llrecorder

Платих си я и си работи супер. Записва всички разговори, с и без блутут , на сток ром 5,0,1 и на CM 12 5.1.1 на S4 9515. МНОГО съм доволен струва си 20 лева.
Ако те интересува дръпни демото и виж дали ти върши работа.

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#13

За ТАЗИ ли даде 20лв? Wink

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#14

driver_sl, Ти мислиш ли че не съм проверил ВСИЧКИ възможности преди да дам тези 20лв? То не бяха демота, този не ме чува, аз не чувам... смяна на РОМ и т.н Xposed и други простотии. Като ти опре яйцето на задника - даваш. Ако имаше работеща бих се възползвал. С платената съм повече от 3 месеца - перфектно работи.
Ама ако работата ти зависи от това или е достатъчно важно, купуваш. Ако ти трябва да записваш гадже/жена/дете с кого си говори и какво - еми няма смисъл да даваш кинти. Те и архитекти/конструктори не им се дават по >10 000$ ама ги дават за софт.

Всичко които съм купил от https://play.google.com/store може да се инсталира на колкото телефона искаш, стига да си пишеш профила на тези телефони. После триеш и слагаш друг гоогле профил. Освен това има тема за намаления на софтуер ( от 10$ на 0,99-1,50$) дебнеш дали има нещо интересно.



b.t.w. Намери ми примерно работеща без проблеми и вируси http://www.portraitprofessional.com/ v15, и на момента ти пращам 20лв. на която сметка кажеш.

Xiaomi Mi A1 , Galaxy S IV I9515, Lolipop 5.1.1(CyanogenMod CM12.1) -Mtel, Galaxy Ace2 [4.4.2-KitKat] CM 11, Рено Меган II Grandtour -2006/1.6v V16/Fobos
Цитирай
#15

(2016-02-18, 14:44:33)driver_sl написа:  За ТАЗИ ли даде 20лв? Wink

Пичага, да имаш случайно и Total Recall ..?

Samsung Galaxy S II Stock JB 4.1.2 XXLSS
+
Samsung Galaxy S VI Marshmallow 6.0.1 PBG
Цитирай
#16

А могат ли да записват директно разговора без да натискам ръчно и то за определен номер - да прави бекъп. 
Писна ми да повтарям едни и същи грешки при комуникация с определен човек - искам да преслушвам тези с градивната критика, интонации и т.н. т.е качествен запис.

 Отсрещната страна нали не разбира какво става?
С LG съм.
Колко памет отива, понеже нямам карта памет.
Виждам доста предложения, но искам да е с автофункция. Ако активирам ръчно - чува ли се сигнал, както при старите телефони?

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#17

Отсрещната страна не разбира, че записваш разговора. Повечето такива приложения(или може би всички такива)имат функция за авто старт. Може също така да си създадеш списък с номерата на които искаш или не искаш да се записват разговорите. Има също така и функция за запис на разговорите във облак. Не мога да ти препоръчам конкретно приложение, защото от опит знам, че не всички работят коректно за различните устройства. При някои отсрещната страна се чува много слабо или записа е с лоши качество. Варианта е - инсталираш и пробваш.

Samsung Galaxy S22 Ultra 
Цитирай
#18

(2016-02-07, 17:24:43)Сашев написа:  Тук е PRO версията.
Automatic Call Recorder PRO v5.0.2

Свалих я, но не мога да отворя файла.
Трябва ми програма за нерутнат телефон.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#19

(2016-03-19, 00:45:09)zigmund написа:  Пичага, да имаш случайно и Total Recall ..?

Call Recorder | Total Recall FULL v2.0.42

Цитат:What's New

Please check the "About" menu -> "Update Notes" option for a comprehensive list of recent updates!
- Now offering two-sided call recording on literally hundreds of new models without root. Including the Moto G/G2, E, X, Most Huawei Devices, & Many Sony Xperia & HTC models.
- Fully Android M compatible
- new Subscription options
- Improved Real Time audio conversion
- Trial period was reset for all users
- Numerous bug fixes & Enhancements
- Support for Android M on many devices 

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#20

Свалих си Smart call recording, free, доволен съм. Може би една идея забавя при набиране.

От вайбър как може да се записва?

Търся си и диктофон, със светкавично включване - за водене на бележки, т.е. с 1-2 клика да се активира (по възможност), както камерата с бутона за намаляване на звука.
Да има и гласова активация, т.е. да няма "празни" периоди, ако е дълъг записа.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#21

Smart Voice Recorder - много добър диктофон с пропускане на тишината.
Цитирай
#22

(2016-04-01, 07:16:53)m.martinov написа:  Smart Voice Recorder - много добър диктофон с пропускане на тишината.

Super, а мога ли ръчно да записвам разговор от вайбър? Този за телефонните разговори няма такава опция.

LG G2 mini > Huawei Nova > P20 lite > Galaxy A40> Pixel 5
Цитирай
#23

(2016-03-20, 22:42:15)driver_sl написа:  Call Recorder | Total Recall FULL v2.0.42

Много ти благодаря! Ползвам я от 3 седмици и ми се струва най-добрата. А и има функции за скрито записване и пращане - много полезно Smile
Тъкмо щеше да изтече триал периода!
Златен си  Storstark

Samsung Galaxy S II Stock JB 4.1.2 XXLSS
+
Samsung Galaxy S VI Marshmallow 6.0.1 PBG
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)