Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не работи Copy/Paste във Facebook
#1

Здравейте, по неизвестни причини спря да работи копирането на текст при използването на фейсбук. Независимо дали е през браузър или като приложението на гугъл плей. Деинсталирах, инсталирах, но нищо не се променя. В други страници копирането си работи без проблем.

Някакви идеи и решения?

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
Аксесоари
#2

Изтрий кешта на клавиатурата, която ползваш. Ако е допълнително сваляна, директно я деинсталирай и сложи друга (или същата де). Аз лично използвам Hacker's keyboard на всичките си устройства, защото ми е най-лесно да си човъркам в конзолата с нея - има Alt, Ctrl, Shift, F-бутони..., а и никога не съм имала проблеми с нея, доколкото с вградената не успяхме да запазим добри отношения за повече от 2 дни.
Цитирай
#3

Нищо не помага. И с твоята клавиатура е същото. Може да се копира текст в поле за писане, докато още го пишеш. Но не можеш да копираш текстове, които вече са публикувани. Задържаш пръста върху текста, но не излизат бутоните за копи или изрязване. Но ако чукнеш в празно поле се появява бутона пейст.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#4

Пробвай с друг браузър, а може и от фейсбук нещо да са променили.
Цитирай
#5

Пробвах с Мозила, с Опера, Опера мини, Хром.....същата работа. Със самото приложение Фейсбук, също не става.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#6

Оооу, аз не разбрах правилно въпроса, простете. От около два месеца насам не може да се копират постове във Фексклюка, @megatone е прав... Бог знае защо са го измислили така, все едно ще попречат на някого... Остава ти вариант да цъкнеш share на поста, който искаш, и после да го изпратиш на себе си като съобщение в Messenger
Цитирай
#7

^ Или да си прави screenshot на нещата, които му трябват. После си ги изрязва и така.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#8

Да, зависи как му вършат работа. Доколкото знам има и разни приложения, които позволяват да се копира, но не съм разглеждала.
Цитирай
#9

И при мен не бачка.
Цитирай
#10

С мозилaтa съм. Преди дa зaредя фейсa дaвaм нa десктоп изглед.


Прикачени файлове Миниатюри
   

#TeamPixel
Цитирай
#11

Жив да си. Така става перфектно. За да не ми размества изгледа, отварям това, което искам да копирам, в нов таб, него го правя в десктоп изглед и готово.

Дано е полезно ни на други хора.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#12

(2016-02-07, 14:15:36)IoPetrov написа:  Здравейте, по неизвестни причини спря да работи копирането на текст при използването на фейсбук. Независимо дали е през браузър или като приложението на гугъл плей. Деинсталирах, инсталирах, но нищо не се променя. В други страници копирането си работи без проблем.
Някакви идеи и решения?

Забелязвам, че не мога да копирам текст от нечий пост. Колкото и да е странно обаче, мога да копирам текст от коментари под поста. Va  Версията на ФБ, която ползвам е 32.0.0.23.15.

XiaoMi MI-8 128 GB | Android Q 10.0 | MIUI Global Stable V12.0.1.0 QEAMIXM
Цитирай
#13

Приложението ФБ не позволява копиране на текста от пост. Трябва през браузър да отвориш ФБ и да копираш текста.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#14

(2016-02-09, 08:36:41)tda написа:  Приложението ФБ не позволява копиране на текста от пост. Трябва през браузър да отвориш ФБ и да копираш текста.

И така не става. Нали писах по-нагоре за това - https://forum.androidbg.com/showthread.p...pid1241516

Аз не ползвам ФБ приложението, винаги съм през браузър. В момента ползвам решението на kumbeto:



Цитат:С мозилaтa съм. Преди дa зaредя фейсa дaвaм нa десктоп изглед.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#15

Едит: сега пробвах през ноут 4 и не ми даде да копирам с хрома както и със стоковия. При С6 е същата ситуация. Само през декстоп версията и то на мозила. Явно има промяна в мобилната версия на ФБ.


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
Цитирай
#16

На мен пък ми дава да копирам текста от постове Big Grin


Прикачени файлове Миниатюри
   

Nokia Lumia 710 - > Huawei Ascend G6 - > IPHONE 5 - > HTC DESIRE 620 with  4.4.4 - > Nokia 6
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)