Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

LG G Flex 2 250$?
#1

Отново здравейте! 
Преди време се бях запътил към мото г серията, но когато открих на каква цена е lg g flex 2 се заинтригувах  Big Grin
 Въпроса е телефона ще работи ли на нашите честоти (мтел), има ли нещо, което трябва да знам преди да го купя. Смятам да го поръчам от амазон http://www.amazon.com/LG-H950-Unlocked-O...g+g+flex+2 
 Чакам съвети Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Unlocked е. Ще работи на нашите честоти. Сега обаче не знам дали има МИТО и колко ще бъде, ако има . В България е 530лв, мисля че в много по добре от тук да си го закупиш.

SIMENS A70 -> Nokia N95 8GB - > SONY XPERIA VIVAZ -> Nokia N8 - > HTC Explorer -> HTC Wildfire S -> HTC One X -> Samsung Galaxy S3 -> LG G2 -> Sony Xperia Z1 Compact - > Samsung Galaxy S5 -> Samsung Galaxy A5 -> LG G3 -> HTC ONE A9 -> SAMSUNG GALAXY S6 -> Sony Xperia X Compact - > Samsung S8 - > Huawei P20 Lite -> Samsung S10 -> Samsung S22
Цитирай
#3

Във магазин vega2002 го има на 499лв.

| hTC Explorer 2.3.5 =>| hTC Sensation =>| iPhone 4s 16GB =>| Samsung Galaxy Note 2 16GB =>| Samsung Galaxy S4 Black Edition => Sony Xperia Z1 => Samsung Galaxy A5
Цитирай
#4

Не знам дали забелязахте, но това е 3GB/32GB версия
Цитирай
#5

Да, става въпрос за 3 gb версията.
Цитирай
#6

Купувай! Реално я няма само 900MHz при 3G, но и без нея няма проблем (поне аз не съм имал)

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)