Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Nexus 5 vs. Moto X Play
#1

Здравейте колеги, в момента съм с Nexus 5. Обаче нещо ме човърка да го сменя, главно заради малкия капацитет на батерията. С оглед на финансовите възможности, съм хвърлил око на Moto X Play. По принцип, използвам телефона за FB, Tapatalk, Youtube, Messanger, Spotify, Runkeeper, и играя BoomBeach (срявнително лека игра). Камера ползвам сравнително рядко. В моторолата ме кефи голямата батерия, малко по-големия екран и дизайна. Притеснението ми идва от това, че не знам какво ще е самото представяне на телефона, знаете нексуса лети, няма лаг, няма забиване. Обаче пустата батерия ме дразни супер много.

Та какво ще кажете, удачна ли ще е такава смяна. Знам че на пазара има има и други телефони с голяма батерия и дисплей, които влизат в бюджета (мотото го гледах за 570 лв), но просто дизайна на моторолата ме кефи много, затова моля не предлагайте алтернативи.

Поздрави
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами моторолите също са с чист андроид и също ще лети. Щом те кефи го взимай. За тези неща, които си описал ще ти върши чудесна работа, но казваш, че камера рядко ползваш, а това е плюса на телефона. За тези пари можеш да вземеш нещо с по-добър процесор и скенер за пръстов отпечатък, но и този ще ти върши чудесна работа и ако скенера не ти е важен, парите не са ти много го взимай.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#3

Най-важна ми е батерията, затова гледах и Redmi Note 3, като, ако е китаеца, ще искам да го взема от БГ, за да имам някаква официална гаранция. Не знам Mi5 като излезне, в БГ каква ще му е цената.

Иначе ако бюджета не беше проблем, Топ 3 в избора би бил :

1. Moto X Force
2. OnePlus 2 64GB версия
3. Samsung Galaxy Note 4/5

Ще изчакам още малко за да видя, ква ще е цената на Ми5, и дали телефоните от т2 и т3 няма да паднат като цена. Така или иначе ще преподписвам договор с оператор след 2-3 месеца.
Цитирай
#4

Погледни redmi note 3 pro. Аз към него съм се насочил, но и аз като теб ще изчакам ми5 да видя какво ще предложи и на каква цена, най-определящия фактор.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)