Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор на фаблет над 5.5 инча
#76

V10 е на светлинни години пред хуавейа. Според мен правиш груба грешка, но щом си решил...
Цитирай
Аксесоари
#77

Аз мисля, че просто това е поредния ти избор. За три дни. После ще има друг и друг до безкрай. Ти няма да си избереш скоро телефон. Просто си от хората, които не знаят какво искат.

Google Pixel 4 XL + Amazfit Bip
Историята ни учи, че нищо не научаваме от историята. ( Георг Хегел )
Цитирай
#78

(2016-02-20, 20:32:49)emski_vas написа:  Аз мисля, че просто това е поредния ти избор. За три дни. После ще има друг и друг до безкрай. Ти няма да си избереш скоро телефон. Просто си от хората, които не знаят какво искат.

Всеки избор е пореден.... Поръчах телефона щом дойде ще споделя мнение Smile

Наздраве Smile
Цитирай
#79

перфектен избор според мен
Цитирай
#80

(2016-02-20, 19:40:27)metallica_333 написа:  V10 е на светлинни години пред хуавейа. Според мен правиш груба грешка, но щом си решил...

LG V10 е много хубав телефон: 
- Има по-добра камера, (по-добра и от iPhone на силна и нормална светлина. iPhone е по-добър на слаба светлина)
- по-точен GPS, (до 3 м срещу 8 м за Mate 8)
- екран с по-голяма резолюция, (основната причина поради която не го избрах)
- втори дисплеи с добра функционалност
- повече RAM 4 000 срещу 3000 за Mate 8

- има и още малки предимства... но цвета на дисплея поради голямата гама от цветове и по-ниския контраст създават общо по-не приятно усещане когато се поставят двата телефона един до друг. Тогава ясно се вижда че Mate 8 има по-голяма дълбочина на изображението, по-плътно черно и като цяло грабва вниманието с особен чар! 
Ако LG вдигнат контраста на дисплея и осветеността му той ще може да изпълни със съдържание цялото богатство от полутонове на телефона. Но с наличния контраст и осветеност богатството от полутонове не може да се види и това прави дисплея на Mate 8 (който е с по-малко полутонове но с по-голям контраст и осветеност) по-добрия дисплей. Дисплея на китаеца е по-добре балансиран: тон - контраст - осветеност. Баланса на тези три неща е по-важен от стойността на едното. Мнението ми бе потвърдено и от моите колеги художници  от списание ФАР Камера Тест.

Телефона ми бе представен от един много умен и приятен господин във Варна - представител на LG и наистина много ми хареса. 
Но той не отговаря на целта за която ми е необходим - работа в социалните мрежи, четене и писане на текст.
Ако реша да правя изложба със Смартфон ще си купя LG V10 Smile 
За сега снимам с Fujifilm XT-1 Smile
Цитирай
#81

От къде го поръча?

XIAOMI MI5S..
Цитирай
#82

Взимай този с най-яката батерия, така или иначе днешните фаблети от висок клас са повече от достатъчни като производителност и с повече от прекрасни дисплеи. Аз откакто си взех телефон с 5000 mAh батерия се родих направо.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#83

Първите ми впечатления от телефона са много добри! Цвета е това което очаквах. Работи отлично. Ще пиша скоро след известна употреба. За сега мога да кажа само добри неща Smile
Цитирай
#84

Ти какво си купи в крайна сметка?Huawei ли?Не можах да разбера точно.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#85

@vesoisthebest, Huawei Mate 8 си е взел.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#86

(2016-02-23, 16:16:30)Dakata87 написа:  @vesoisthebest, Huawei Mate 8 си е взел.

Да Mate 8. Много е добре всичко. Софтуера на китайците е отличен. Много малки несъответствия в някой приложения - не съществени. Остротата и качеството на дисплея не отстъпва на Samsung. Няма ШИМ - замерих лично. Нямам сериозни забележки за сега.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)