Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

#1

Здравейте колеги и приятели!

Интересува ме корейската версия на LG G3 F400  32GB 3 RAM, работи ли за Европа 3G и LTE? И някакви съществени разлики от Европейския D855 дали има като качество на изработка и т.н.? Виждам, че се е появил Корейски стоков 6.0 и за F400 което може би е освежил машинката.
Цитирай
Аксесоари
#2

Виж това е за F400L https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78947
Иван Матин имаше F400K, пиши му лично съобщение и го питай за него. Като гледам разлика в честотите м-ду F400S, L и K няма, така, че няма да имаш 3G на Виваком, поне не на всякъде. За 4G не мога да кажа.


Samsung Galaxy A54 5G и LG V20/G8s
Цитирай
#3

(2016-02-09, 00:12:46)vargala81 написа:  Виж това е за F400L https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=78947
Иван Матин имаше F400K, пиши му лично съобщение и го питай за него. Като гледам разлика в честотите м-ду F400S, L и K няма, така, че няма да имаш 3G на Виваком, поне не на всякъде. За 4G не мога да кажа.
Благодаря ти!

А как мислиш може ли да му се сложи посредством Flash Android 6.0 както е описано за D855 само, че с KDZ за съответния модел ?
Цитирай
#4

Би трябвало да стане флаш със съответното .kdz но това едва ли ще ти реши проблема с радио честотите ако си на Виваком.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#5

(2016-02-09, 10:02:56)batproho написа:  Би трябвало да стане флаш със съответното .kdz но това едва ли ще ти реши проблема с радио честотите ако си на Виваком.

За Теленор ми трябва и преди всичко LTE 4G. Не знам дали са на различен банд двата оператора.
Цитирай
#6

Добре че искаш да го ползваш на LTE 4G, но нали се сещаш че още дълго време покритието му ще е тук-там и то предимно в градовете. Откровено казано с тези допълнителни честоти, които ще се отпускат на операторите, нещата може и да се променят, така че не бих се ангажирал с конкретен отговор.

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#7

(2016-02-09, 15:05:47)batproho написа:  Добре че искаш да го ползваш на LTE 4G, но нали се сещаш че още дълго време покритието му ще е тук-там и то предимно в градовете. Откровено казано с тези допълнителни честоти, които ще се отпускат на операторите, нещата може и да се променят, така че не бих се ангажирал с конкретен отговор.
Благодаря ти. По-удачен ми се струва LG G Flex 2 европейска версия. Достатъчно му падна цена така, че му се мятам Smile
Цитирай
#8

Добро телефонче е, така че ако те радва се мятай в "дълбокото" и му се радвай. Wink

SM-G975F Prism Black + 64 GB SanDisk Ultra® microSDXC™ UHS-I Card 

Цитирай
#9

Здравейте как да Инстал Андроид 6.00 на ЛГ Г3 Ф400Л ?
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)