Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със Samsung Galaxy S GT-I9000
#1

Здравейте нов съм и не знам каде да постна тема , извинявам се ако има нещо имам проблем със този модел самсунг - С ГТ-И9000 флашнах го няколко пъти със один и нямам сигнал и мреза - на теленор съм , после сложих друг Firmware и сега само премига екрана , може ли малко помощ за някой firmware да се опитам да го върна към живот . Благодаря !!!
Цитирай
Аксесоари
#2

Ами защо слагаш какъвто ти падне ром... първо се гледа csc .. търси тема за Hard brick

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Ако е Hard Brick закачаш USB към телефона без да е свързано към PC. Вкарваш телефона в Download Mode (Volume Down+Home Button+Power Button) като влезе в този режим вадиш му батерията откачаш кабела и пак го вкарваш в Download Mode без USB-то. След като влезе отваряш Odin и зареждаш стоков ром 2.1 търсиш из google след като го флашнеш вече чак тогава качваш до стоков 2.3.6 Smile

SGS 1 -> SGS 2 -> SGS 3 -> LG Nexus 5 -> Iphone 5s -> Xiaomi Pocophone F1 128GB - Stock| Xiaomi Pocophone F1 -> Xiaomi Poco F3 -> Xiaomi Mi 12 -> Samsung Galaxy S24
Цитирай
#4

(2016-02-09, 18:48:53)sc0ofield написа:  Здравейте нов съм и не знам каде да постна тема , извинявам се ако има нещо имам проблем със този модел самсунг - С ГТ-И9000 флашнах го няколко пъти със один и нямам сигнал и мреза - на теленор съм , после сложих друг Firmware и сега само премига екрана , може ли малко помощ за някой firmware да се опитам да го върна към живот . Благодаря !!!

Той си е живSmile .... флашни http://forum.xda-developers.com/galaxy-s...0-t3343471


Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)