Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон 250-300лв
#1

Здравейте,бихте ли ми предложили телефон за 250-300 лева ? Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Дай малко повече информация де..За какво ще се ползва, роб ли си на марки, от къде ще се купува..
Цитирай
#3

Ще се използва повече за игри,но няма да е зле и ако има хубава камера...ще се купува от технополис или техномаркет.
Цитирай
#4

Ако искаш телефон, а не име, вземи си Xiaomi Redmi Note 3 Pro, ако китайското не те устройва, можеш да си вземеш Motorola Moto X Play или Moto 3rd Generation.
Цитирай
#5

Lenovo vibep1m може би....
Цитирай
#6

Xiaomi Redmi Note 2 - с по-читава камера от Note 3 , за сметка на малко по-слабата батерия 3000/4000 , но пък е сменяема . Вече разбира се и дали те устройва разликата в дизайна и размера на екрана
Цитирай
#7

Кви глупости говориш за тези камери,я провери да не са пък еднакви.просто пооправиха двойката след толкова ъпдейти,а тройката тепърва се оправя
Цитирай
#8

Щом ще се купува от Технотата наистина Vibe P1M най-добре ще пасне на бюджета ти. Иначе ако ще се поръчва отвънка най-добре да е компактния Xiaomi Redmi 3, а не големия Redmi Note 3 заради по-ниската, но напълно достатъчната 720p резолюция която хем ще щади хардуера, хем батерията.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#9

(2016-02-09, 22:23:58)XeLiX написа:  Ако искаш телефон, а не име, вземи си Xiaomi Redmi Note 3 Pro....
Как да си го вземе за 300лв, като средната цената му е в момента е $260-$280? Поне проверявайте цените, преди да ръсите предложения. Visslar

 
Цитирай
#10

Redmi 3 е точния избор за тебе 5.0 инча 720p, добра камера, метален, добра изработка, стой прекрасно в ръката от Топ Оне го има за $150-$160 с dhl ще дойде за има няма 1 седмица няма да плащаш мито горе долу ще ти излезе 370 лв с доставката и си свиркай ще има и глобална версия за него. Забравих да кажа че има огромна батерия!

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай
#11

(2016-02-12, 20:08:19)Gosho223 написа:  Redmi 3 е точния избор за тебе 5.0 инча 720p, добра камера, метален, добра изработка, стой прекрасно в ръката от Топ Оне го има за $150-$160 с dhl ще дойде за има няма 1 седмица няма да плащаш мито горе долу ще ти излезе 370 лв с доставката и си свиркай ще има и глобална версия за него. Забравих да кажа че има огромна батерия!

Прочети заглавието и се опитай пак. Не знам за какво изобщо пишете в темата с подобни предложения, явно да отчетете дейност? Хубава работа телефончето, ама бюджета е упоменат в заглавието.
Цитирай
#12

Ти не си автора на темата аз съм дал идея ако си реши да си го купи или му е висока цената той ще си каже

Alcatel one touch idol => Alcatel one touch idol 2 / Timmy E86 =>Alcatel idol 3 4.7 => HTC 10 => Huawei Mate 10 PRO + Huawei Watch GT 2 PRO
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)