Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Не ми работят слушалките !!!!!
#1

От няколко дни на   Сонито  на жена ми не работят слушалките , или по конкретно  слага ги на мястото  пуска си радиото и изписва че трябва да се сложат слушалките защото кабела служи като антена ! Подобно е положението ако иска да слуша музика от YouTube , звука излиза от телефона а не от слушалките . Правих рестарт няколко пъти , както и връщане към фабричните настройки и пак нищо . Пробвани са слушалки които работят на друг телефон така ,че не е от тях . Ще съм благодарен ако някой помогне в решението на този неприятен казус !

NEXUS 5 > LG G5 TITAN>NOKIA 7 PLUS> Xiaomi Poco X3 > ONEPLUS Nord 2T
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако опитвате с оригиналните слушалки от комплекта с телефона или с такива, които иначе са работели коректно до преди това,  може и да става въпрос за проблем / дефект в жака на телефона все пак, което да наложи съдействие от сервиз.
Опитайте с неколкократно слагане и своевременно откачане на кабела, ако се случи така,  че да освободи евентуално блокирал елемент в самия стерео куплунг, а ако не, остава сервиза.

П.п. Имайте все пак в предвид, че може да опитате и с преинсталиране на софтуера в телефона, преди да предприемете стъпка към сервиза.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)