Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с Facebook акаунт
#1
Photo 

Здравейте,

Имам проблем с добавянето на ФБ акаунт към акаунтите на телефона. Редми Ноут 3 Про с китайски стейбъл. Същото беше и положението с Редми 3 - пак с китайски стейбъл. При Ми4 с мултиезичен РОМ не съм имал подобен проблем. Набързо се разрових в подобни теми в Ми форума, но няма разрешение към момента. Иначе ФБ си работи без проблеми, синхронизира ми събития и рожденни дни с календара на Гугъл (инсталирал съм Facebook Calendar Sync за целта - на мултиезичния при Ми4 иначе не се получва, а на Китайския стейбъл не съм пробвал без това приложение). Проблема е, че като няма акаунт не ми добавя контактите от Фб към тел. указателя.

[Изображение: 81c6488042c93863.png]
[Изображение: b865208d11f473a8.png]

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
Аксесоари
#2

Facebook нали уж беше спряла опцията за синхронизиране на контактите в указателя?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

(2016-02-10, 12:49:57)Dakata87 написа:  Facebook нали уж беше спряла опцията за синхронизиране на контактите в указателя?

Така ли? - до последно с Ми4 съм си имал контакти там (но това беше ноември 2015)

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#4

Ми 4 с глобал стейбъл съм - Няма я тази опция в самото приложение.
Това с контактите май го преместиха в Messenger-a
Цитирай
#5

А акаунт на ФБ имаш ли при "други акаунти" или акаунт на месинджър тогава...

ПС - видях го - от Месинджъра е, но там ми стой 0 като контакти, а от самото приложение синхронизацията е включена??

LG Optimus E720 >> hTC ONE M7 >> Xiaomi Mi4 >> Xiaomi Redmi Note 3 Pro
Цитирай
#6

Aз не я пускам, така че нямам Messenger също.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)