Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон до 4.3 инча+ още
#1

Здравейте колеги,
Понеже моят M2S почна да се държи меко казано неадекватно мисля, че ще се наложи да го сменя. Най - общите ми изисквания са дисплей до 4.3 инча /с това не мога да направя компромис/; памет - ако в вградена - 32гб и нагоре. Ще е хубаво батерията да е сменяема, но ако не се намери такъв модел ще направя компромис с това. И нека не е Самсунг. 
Звучи доста архаично, но се пробвах да намеря модели и масово са с огромни дисплеи, които няма как да ползвам. Ако не намеря нещо подобно на xiaomi-то ще се наложи да се хвърля в непознатото с айфон.
Цитирай
Аксесоари
#2

Айфона вече е 4.7. Споделям в случай, че си пропуснал.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#3

С твоите изисквания си само за iphone 5/5s.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#4

И аз 5s се замислям. Но при положение, че дори с 4.5 дисплеите са ми неудобни и големи в ръката нямам много варианти. Прегледах доста сайтове и просто не мога да открия нещо, което да ми хареса и да е поне на нивото на сегашният.
Цитирай
#5

Взимай Iphone 5s, няма да съжелиш.
Цитирай
#6

Sony Xperia Z1 Compact или Z3Compact са твоите телефони. Иначе Айфон 5.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#7

Пробвай някъде дали има Sony Z1 Compact. Батерията не е сменяема. Иначе няма такова животно до 4.3 вече...

П.П. Епъл скоро ще представят обновен 4 инчов модел.

...от най-най-най-ниския клас има Леново А1000, и Хуауей Y330, Самсунг Тренд 2 Лайт, но това си е мазохизъм...
Цитирай
#8

Абе аз по-горе казах iphone 5/5s,ама ей сега като погледнах,той като размери целия е колкото 4,8". Big Grin

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#9

Sony Z5C? Вярно 4.6 инча е и няма сменяема батерия, но все пак е страхотен телефон... Разликата от 4.3 до 4.6 инча е не повече от 5 мм, освен това рамките на сонито са сякаш една идея по-малки и като цяло дизайнът и размерите го правят по-компактен.
Цитирай
#10

Колегата над мен е прав. Z3 Compact и Z5 Compact са единствените варианти. Въпреки, че дисплеите им са 0,3 инча по-големи, външните габарити на корпуса са почти еднакви с Mi 2S: 1 мм. по-високи и 3 мм. по-широки (за сметка на това по-тънки). Тази разлика в размерите е незабележима дори ако се държат двата телефона един върху друг.

http://www.gsmarena.com/compare.php3?idP...hone3=6538

Samsung GALAXY S24+ [Marble Grey]
Цитирай
#11

@VikeZ, като компромисен вариант - HTC Desire 320. Екранът му е 4.5".

 
Цитирай
#12

Който е в пъти по-зле от Z3C и Z5C. Като го гледам щом се замисля за Iphone 5/5s значи парите не са му проблем. В такъв случай, ако реши да си вземе единия от двата, трябва да реши дали иска фингърпринт сензор и още един голям ъпдейт или може да се лиши от това...Разлика е 200 лв. Аз лично бих избрал Z5C.
Цитирай
#13

Аз си карам досега с 4.1.1, една липса на ъпдейт се преживява. За всичките ще трябва да спестявам известно време, но май се ориентирам към Z5S.
Цитирай
#14

И аз като теб се чудех с какво да сменя стария си телефон и съм се насочил към Айфон 5s, понеже и аз не мога да съжителствам с големи телефони. Имам някаква надежда да паднат цените сега като представят новите, но..

Some folks are just too dumb to have a smart phone..
Motorola Moto G3 6.0.1
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)