Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Таблет nvidia shield или нещо друго?
#1

Здравейте приятели, наточил съм се да си купувам и аз таблет, но нещо се притеснявам да не се прецакам, та за това реших да се консултирам тук. Миналата година подарихме на леля ми един таблет на асус. Не беше кой знае какъв, но пък и не беше супер евтин. Беше с интелски процесор, 1гб рам и 16 интернал до колкото си спомням. Среден клас. Да обаче хич не съм изкефен как работеше. На моменти циклише още докъто местиш приложенията в менюто, на моменти работеше по-гладко, но като цяло си беше по-бавен от колкото очаквах. Оня ден си играх пък с един леново йога таб, гледам го и той с интелски процесор. Интересното е, че работеше по абсолютно същият начин като на леля ми. Циклеше си здраво, като тези неща ви ги казвам, че ги правеха без да актуализират приложения, без глупави антивирусни качени на тях, тоест в нормално състояние. Някъде бях чел, че гуугъл и интел нещо не се разбират много и за това интел не предоставили добри драйвъри за продуктите си на гугъл. Нз до колко е вярно, но определено има нещо гнило. Таблета който съм си харесал nvidia shield tablet k1 пък е на nvidia и е с тегра процесор. Помня преди време имаше игри, които не работеха на тегра процесори, а имаше и такива специално писани за тегра процесорите, но това беше преди 2 3 години. Нз сега дали нещата още са така или са си оправили съвместимостта. Та въпроса е, някой имал ли е преки наблюдения над тегра процесорите в днешно време? Да не стане нещо като при интелските процесори за които говорих (да си карам игрите на нвидиа а от маркета да ми дава грешки и да не тръгват). Някой, ако има или е имал същият таблет да сподели реални впечатления, защото по ревютата много го хвалят, а и парите ми се струват доста приемливи - 150£ чисто нов.

Motorola Moto X 2nd gen (2014) Stock kernel & ROM
Цитирай
Аксесоари
#2

Някой... Нещо... Да е имал такъв таблет?

Motorola Moto X 2nd gen (2014) Stock kernel & ROM
Цитирай
#3

Ми аз ти казах, че е малко вероятно. Купи си нещо с куалкомски процесор и си свиркай

☜ПаднаЛ АнгеЛ☞
ЕСъМъ  за светъл живот. 
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)