Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Двойно почукване за събуждане?
#26

(2016-05-05, 09:59:23)batniki69 написа:  Точно там е Хора след това включваш първото , работа при черен екран и ще ти се появи опцията да я активираш Smile

Стана Smile благодаря много .


Така,  след настройката за двойното почукване ми се появи следното  досадно нещо.  По време на разговор телефона извибрирва  и екрана светва.  Отделечавам го за 1 секунда от ухото, и като го приближа до ухото сензора за близост го изгасва.  След малко време отново светва с кратка вибрация, както при двойното почукване за отключване.  Явно при допир до ухото и бузата екрана светва.

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай
Аксесоари
#27

Здравейте, при мен няма такъв проблем, почва да ми става малко интересно, моето Lenovo P70 е съвсем новичко, преди около месец е купено,  веднага след придобиването му започнах да чета много внимателно форума и благодарение на това, не направих грешката да ъпгрейдна до Lollipop 5.
Не знам на кого или какво трябва да благодаря, дали защото е скоро произведен, но съвсем честно казвам че досега не съм установил никакви проблеми с апарата, както гореописания, така и другите основни, за които четох тук: лошо качество на микрофоните (правих записи на разговорите, прослушах ги, а и хората с които говоря, ми казват че ме чуват отлично, без никакви странични шумове), нивата на звука на слушалки са си точно както тряба, на високоговорител също свири съвсем прилично, затова и нищо не съм пипал в инженерното меню, само си пуснах всички тестове.
Аз съм сервизен техник на компютърна и аудио техника, освен това съм и аудио маниак, и мога да твърдя че знам какво говоря, имам сериозна база за сравнение, повече от 30 години се занимавам с електроника.
Преди да купя апарата, проучих как горе-долу са нещата с този модел и не знам доколко това е пълна истина, но от няколко места (и нета, и мои колеги най вече), не искам да прозвучи като че ли правя реклама, но разбрах че най-читавата партида на апарата е тази, внесена от Мост Компютърс, затова и го купих от тях.
Засега впечатлението ми от телефона е че за парите си е просто отличен, само се надявам да се появи читав 64 битов ром с VibeUI, който да няма бъговете на тези досега.
Цитирай
#28

И моя е на месец апарат. Взех го от Макстелеком, доволен съм като цяло от апарата. Това се получи след включването на опцията двойно почукване. С 4.4 съм и аз още.

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай
#29

(2016-05-06, 20:17:05)laldo написа:  И моя е на месец апарат.  Взех го от Макстелеком, доволен съм като цяло от апарата.  Това се получи след включването на опцията двойно почукване.  С 4.4 съм и аз още.

На моя тази опция също е включена, работи си отлично и няма такива странични ефекти при разговор, работи ли ти опцията "pocket-dial prevention mode" когато сензора за близост е закрит и ти показва предупредителния екран при потупване на тъчскрийна?
Пробвай като закриеш с едната ръка горната част на апарата, а с другата потупаш екрана, трябва да се появи предупредителния екран и докато не откриеш сензора за близост, да не да изважда апарата от sleep режим.
Да не би това да не е включено и затова да се получава така?!
Цитирай
#30

Аз се прецаках и го ъпдейтнах от 4.4.4 до 5.1

За заключване на екрана те тва Tap Tap App ( Screen On-Off )
https://play.google.com/store/apps/detai...oid.wsleep
Работи.
99.8% от случаите.
2пъти трябва да се "тръкне" над сензора за близост, горе в дясно влизост до 2рото "о" от lenovo

Когат не ще, става от 2рия път; не знам, телефона ли забаква, кво ли... трябва за точно някакви милискунди ли да се направи...
Приложението е с мноо смотано упътване, но с претенциите - "изчетете Хелпа, изгледайте видеото преди да кажете че на работи"
 
А го заключвам с Greenify - бутона с който спира стартираните приложения и заключва екрана


А бе, дразни ме p70ката. Rolleyes
Цитирай
#31

(2016-05-06, 22:04:09)gene написа:  На моя тази опция също е включена, работи си отлично и няма такива странични ефекти при разговор, работи ли ти опцията "pocket-dial prevention mode" когато сензора за близост е закрит и ти показва предупредителния екран при потупване на тъчскрийна?
Пробвай като закриеш с едната ръка горната част на апарата, а с другата потупаш екрана, трябва да се появи предупредителния екран и докато не откриеш сензора за близост, да не да изважда апарата от sleep режим.
Да не би това да не е включено и затова да се получава така?!
Работи ми тази фунция, беше си включена като взех телефона.  Не знам защо става така, явно светва екрана при допир с ухото ми или бузата.  Допреди да включа почукването нямаше този проблем.

Leagoo S11, Huawei GT2
Цитирай
#32

Да, и при мен тази опция си беше включена по подразбиране.
И естествено, по подразбиране като техник, ми е много интересно защо моя телефон не го прави тоя номер!?
Цитирай
#33

На моя P70 съм с Lolipop и ползвам това https://play.google.com/store/apps/detai...kpro&hl=bg работи долу горе добре.
Цитирай
#34

Здравейте,как мога да изключа копчето за усилване при заключен екран да не е амтквно(постоянно ми намаля звука) Благодаря предварително.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

SGS 1,2,3,iPhone 5s,Note 4,SGS 6
Цитирай
#35

(2016-09-16, 07:25:24)tritonn написа:  Здравейте,как мога да изключа копчето за усилване при заключен екран да не е амтквно(постоянно ми намаля звука) Благодаря предварително.

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk

При мен само светва екрана, но не намаля нищо.

Xiaomi Redmi Note 10 Pro, Xiaomi Redmi 5 Plus, Lenovo P70
Цитирай
#36

@tritonn,с какъв ром си.Къстъм ли е?

Sent from my Lenovo P70-A

Samsung S22Ultra 12/256
Samsung Galaxy Watch 4 Classic 46mm
Galaxy Buds Pro
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)