Оценете темата:
  • 1 гласа - средно 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Алуминиева Рамка (бъмпер)
#1

           
     
     
     
     
     
     
     
     
     
    Здравейте Smile

Днес си взех алуминиева рамка бъмпер за телефона. Доста добре стои. Можете да видите снимки. Усещането става тотално различно, все едно е друг телефон Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Тествай работата на GPS-a, защото и аз се бях наканил да си поръчвам нещо подобно, но отзивите бяха срещу това да се поставя метална рамка. Основно проблеми с GPS.

Huawei P Smart
Цитирай
#3

@vivahit, с WI-FI и GPS проблеми да има?

 
Цитирай
#4

Всичко си работи идеално. Няма никакви проблеми нито с WIFi нито с GPS. Оттук си го купих за 15 лева Smile
Цитирай
#5

Хубаво е, освен че се хвалиш в тази тема, да кажеш откъде си я купил Wink

Huawei P Smart
Цитирай
#6

(2016-02-12, 17:43:09)beatfan написа:  Хубаво е, освен че се хвалиш в тази тема, да кажеш откъде си я купил Wink

Колега изобщо не се хваля! Изобщо не виждам нищо за хвалба честно казано Smile Това, че си маскираме евтините апаратчета за да дават някакво различно чувство е друго, но не е за хвалба. Просто дадох идея как може да си разнообразим визията на техниката. Купих го от olx пратиха ми го по еконт.
Цитирай
#7

Честно казано на стария телефон Huawei Р6 слагах алуминиев кейс закупен от Ebay и имах проблеми с обхвата на телефона.Осезателно падаше.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#8

(2016-02-14, 16:55:55)chokoooo написа:  Честно казано на стария телефон Huawei Р6 слагах  алуминиев кейс закупен от Ebay и имах проблеми с обхвата на телефона.Осезателно падаше.

Аз с предишния телефон като е дори с гумен кейс имах проблем с обхвата и на wi-fi сигнала...
Цитирай
#9

Не е лош бъмпера но едно не ми харесва в него-гърба е наравно с рамката и пак остава проблема с това къде да поставим телефона да не се драска гърба и камерата.

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай
#10

^ На мен пък точно това ми харесва в бъмпера Big Grin Според мен така тотално се слива с дизайна на телефона. Единственото, което ме спира да го купя и аз е закопчалката му. Прекалено грозна и недодялана ми идва. Можели са да го измислят така, че да се слее с останалия гладък дизайн на бъмпера и да не е с по-остър ъгъл от останалите ъгли. Иначе относно оставянето по различни повърхности - не знам звуча ли параноично, но откакто съм го купил не го оставям да стои на твърда повърхност. Това задното стъкло около камерата веднага ще вземе драскотините Big Grin

Samsung Galaxy S2 > LG Prada 2 > Huawei P8 Lite > Meizu MX4 > LG G3 > Huawei P9 Lite > Samsung Galaxy A50 > Samsung Galaxy A72
Цитирай
#11

Е да ама от какво ще пази тоя бъмпер от изпускане ли това ще ти е последния проблем ако се случи  Smile.Лично за мен ако ще се пази нещо то е целия телефон без дисплея.Защо ми е да слагам алуминиев бъмпер на алуминиев телефон  Big Grin само за отстрани.

Опс забравих че пиша в раздела на лайт  Smile Във вашия случай ще има промяна във визията.Гледах SGS6 на един приятел камерата изпъкнала и въпреки доста дебелия силиконов кейс камерата пак е най високата точка и разбира се корпуса около нея е вече няма боя.За телефон за една торба пари просто недопустимо.

Samsung Galaxy Wave GT S8500 ---- Samsung Galaxy S2+ ------- Huawei P8 Standart ---------Huawei P20Pro
Цитирай
#12

В китайските сайтове има много стилни рамки, които съчетават метален бъмпер+силиконов гръб. Много са красиви, мога при желание да ви потърся и директен линк. По този начин си имате и стилен дизайн и защитен гръб и камера. Но както писах, има отрицателни отзиви за GPS-a и се отказах да поръчвам. И има логика, защото антените обикновено се разполагат точно по периферията.

Huawei P Smart
Цитирай
#13

Аз също си бях взел такава и рамка и да ви кажа честно много грозно му стоеше! Лично мнение! Правеше го по-голям и някак по-дебел! Иначе нямах проблем с обхвата в 2те минути в която я изтраях! Автора да не се засяга нещо.. Просто изказвам лично мнение!
Цитирай
#14

Аз си взех от ибей метална рамка със гръб който влиза в рамката на жлеб. Първи впечатления дори допрян до рутера на вифи пак дава с една чертичка надоло, много лош обхват. ГПС не съм пробвал, но камерата при ползване на светкавица отразява през гърба в обектива и се виждат едни облаци(това се коригира с черен маркер и вс е ок) Обхвата има съвсем малка почти незабележима разлика. Поръчах си и силиконов който смятам да ползвам, а този златния само за газария ако ще излизам някъде Smile

Siemens C35i--> Samsung X100--> SE K750i--> SE P1i--> Nokia N82--> Alcatel X'pop--> Alcatel Idol 2 mini--> Huawei P8 Lite--> Samsung Note 8--> Samsung Z Fold 2 5G --> Samsung Note 9 US Heart
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)