Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да добавя Microsoft акаунт в телефона си
#1

Здравейте от няколко дни се опитвам да синхронизирам акаунта си в Microsoft но засега без успех.
Ще помоля тези от вас са се сблъсквали с този проблем и знаят как да ми помогнат да ми пишат за да се справя и аз със проблема си.
БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО Smile))
Цитирай
Аксесоари
#2

Какво искаш да синхронизираш? Ако е просто поща, Gmail приложението се синхронизира идеално с Outlook. Просто си добави акаунта.
Отделно можеш спокойно да си влезеш в акаунта от другите майкрософтски приложения.

Huawei P10
Цитирай
#3

искам да добавя Microsoft акаунта си който си го имам от старият телефон който ми беше NOKIA LUMIA 920
знам че има тази опция защото преди нулирането на LG G4 всичко си работеше перфектно
Цитирай
#4

А свали ли си OneDrive от магазина?
Цитирай
#5

с one drive нямам проблем не съм го свалял от магазина а директно си го синхронизирах и там проблем нямам
Цитирай
#6

Къде точно искаш да синхронизираш този акаунт?! Тук влиза ли?
[Изображение: Screenshot_2016_02_13_12_21_55.png] [Изображение: Screenshot_2016_02_13_12_22_09.png] 


Току що се свързах с моя акаунт в Hotmail, ето опциите
[Изображение: Screenshot_2016_02_13_12_26_27.jpg]
Цитирай
#7

да влизам от първите две картинки които си сложил от там ми дава добавя e-mail  адрес и след това ми иска настройване ръчно с домиен и номер на порта и т.н и до там след това удрям на камък и не мога да си настроя акаунта
Цитирай
#8

Натисни на Майкрософт ексчейндж и там добавяй.
Става лесно, бързо и с два клика, без домейни, номера на портове и прочие.
Буквално само акаунт и парола, нищо друго.

пп. И аз съм в хотмейла.
Цитирай
#9

как колега ти го направи точно защото аз не успях
Цитирай
#10

E той ти каза. Супер елементарно е. Влизаш в Майкрософт ексчейндж вкарваш меил и парола, даваш "Следващ" и си готов...
Цитирай
#11
Sad 

пробвах го вече и не става
Цитирай
#12

И какво ти изписва?

[Изображение: c5233749446cf0eb4529e402b0826084.jpg]

[Изображение: 222ee22ef7c33cbb4750c1aad0f7b8b5.jpg]

Това са двете стъпки.
Цитирай
#13

да и след това ми иска домеин порт и т.н
Цитирай
#14

Иска ако избереш ръчно настройване. Все пак аз го избрах току що, за да видя какво става. Пак са си нагласени нещата и давам само "следващ" и си влизам в акаунта!
Цитирай
#15

не става колеги и започват да ме хващат лудите даваме ми че такъв адрес не е открит аи сега ми кавете какво да правя като правя всичко както ми казвате
Цитирай
#16

Как искаш да се логнеш с акаунт от abv.bg в профил на Майкрософт. Пиша тук, а не на лично съобщение, за да разберат и другите, че няма как да влезеш в Microsoft Exchange с abv пища. А преди да дадеш фабрични настройки къде как си бил влязъл остава загадка за мен...
Цитирай
#17

влизам в добавяне на профил от там избирам microsoft и след това въвеждам потребителското си име с което влизам в профила с който влизам в microsoft
Цитирай
#18

Колеги все още не мога да синхронизирам Microsoft акаунта в LG си.
Моля ви, за съдействие изключително ми важна тази синхронизация.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)