Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем със СИМ КАРТА!!!!!СПЕШНО
#1

Здравейте!
Днес ми се случи следния проблем, ставам и взимам телефона да си играя на него, но ми излезе някакъв надпис (забравих какъв отнасяше се за СИМ картата), който искаше "Рестартиране" и аз натиснах на него. Рестартирах го и ми изискваше ПИН код, написах го, след което ми излезе че е Неправилен (а като гледам горе ми изписва, че си имам карта, дори блутут си ми е включено. Написах ПИН кода отново (сигурен съм, че е правилен) и отново ми изписа така, като най-интересното е ,че изписва "Имате право на 3 опита", а след като го напиша и ми излезе "грешен" , отново си остават 3 опита, не намалят, за да стигна до ПУК кода. Писах този ПИН код 4-5 пъти , дори и грешни писах, но уви опитите не намалят, а пък телефонът въобще не се отключва. На Виваком съм, ако може да ми помогнете, защото картата ми е и микро и за момента няма как да използвам друг телефон.... 
Благодаря!
Приятна вечер.

Samsung Galaxy S3 Neo  4.4.2 [GT-I9301I] with Beats by Dre Solo RED ,JVC HA-FX1X

Цитирай
Аксесоари
#2

Да не би да си го заключил с парола (имам предвид заключения екран)?

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#3

Да, заключен е с парола.

Samsung Galaxy S3 Neo  4.4.2 [GT-I9301I] with Beats by Dre Solo RED ,JVC HA-FX1X

Цитирай
#4

Изкарай картата и го стартирай без карта да видиш дали ще те пита нещо.
Цитирай
#5

Отключи си го: Android Device Manager (въведи си Gmail-а, който ползваш на телефона).

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#6

Как да го отключа?
В смисъл, написах си емайл-а натиснах на "Заключване" написах нова парола, но пак си ми търси ПИН на СИМ картата.
Също така сега забелязах, че отдолу ми пише "SIM картата е заключена - Спешни повиквания"
А видях, че СИМ картата, ми е леко одраскана отзад, дали това би бил някакъв проблем?
@centur , ако говориш за това дали съм си забравил ПИН кода (парола на заключения екран), не не съм я.
Проблемът е със СИМ картата и това, че не ми зачита ПИН КОДА на сама карта.
Пише "SIM картата е заключена".
@svetlio10 , като изкарам картата, телефонът се стартира успешно, пиша си ПИН ( паролата ) на заключения екран и си влизам, но ми излиза единствено, че нямам СИМ карта (чийто ПИН е "уж грешен" ) .. ?

Някакви идеи, каква е тази каша, която се е получила и най-странното, как така без самият аз да съм пипнал устройството ..

Samsung Galaxy S3 Neo  4.4.2 [GT-I9301I] with Beats by Dre Solo RED ,JVC HA-FX1X

Цитирай
#7

Може самата SIM карта да е сдала багажа. Пробвай с друга дали работи или тази карта я пробвай на друг телефон, за да се увериш, че проблема е в нея.

Apple iPhone 14 Pro Max (256GB) Space Black
Apple AirPods Pro v2 (2023)
Apple Watch Nike S6 GPS 44мм
Цитирай
#8

Пробвай с друга карта както каза centur, а тази карта ако имаш възможност я сложи на стар телефон и виж там какво прави. Случвало ми се е някои къстъм ромове да ми правят проблеми със sim картите.....пароли, запаметени смси, контакти....и тнт.
Цитирай
#9

Благодаря Ви, за бързите отговори.
За момента, няма как да пробвам на друг телефон, защото картата ми е микросим и няма възможност, да я пробвам на телефон с микросим. Утре ще отида до Виваком да видя какво и е.
Благодаря отново.
Приятен ден!

Samsung Galaxy S3 Neo  4.4.2 [GT-I9301I] with Beats by Dre Solo RED ,JVC HA-FX1X

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)