Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Телефон Асус и проблем със снимки на контакти.
#1

Не знам дали има подобна тема ама и аз като повечето новобранци направо си влизаме и си питаме без да гледаме  Big Grin
Моя проблем идва от там, че на контактите на телефона, при поставяне на снимка към контакта, изписва едно "Не може да се редактира от това приложение" или пък "Профилните снимки не могат да се запишат за Сим контакти. Тази опция не е достъпна за сим контакти"
И малко съква така понеже, все пак, явно, че има някакъв начин ама явно аз съм от типа напреднали и все още не мога да открия топлата вода. Та ще съм благодарен ако някой е запознат със случая и има някакво решение. Все пак не е нещо важно това, но е хубаво да се знае дори за обща култура. 
Благодаря предварително!
Цитирай
Аксесоари
#2

Опитай да запишеш контакт от сим картата към указателя в телефона и тогава да зададеш снимка към съответния контакт.

Samsung Galaxy S23 Ultra Green
Galaxy Buds Pro
Galaxy Watch 6 Classic 47mm-Silver
TicWatch Pro 3
Цитирай
#3

Контактът трябва да е или на телефона, или в акаунта в Гугъл. За тези от sim-картата не може. Затова ги копирай на едно от двете места. По-добре в акаунта, за да можеш да слагаш  снимки направо от компютъра и те да влизат в телефона автоматично.
Цитирай
#4

Златни сте момчета, но ние като сме малко скарани с технологиите и просто и на нас не ни е много лесно..
Благодаря сърдечно!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)