Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Lenovo Vibe P1m или Allview P6 Energy
#1

Здравейте,

Предстои да ми правят подарък и съм в дилема кой от 2та телефона да взема. Леновото съм го виждала, а и марката ми е известна с добри устройства, но пък ми е малко над бюджета (разполагам с 250лв, а той е 300лв).
Allview-то пък е с по-голяма батерия за сметка на останалите параметри, но не познавам някой който да е запознат с марката. Освен това мога да го поръчам само онлайн. 
Телефона ще се ползва предимно за разговори, търсене на материали в нета (свързани със следване) и съответно четенето им и от време на време някоя игра.
В момента ползвам HTC Desire 310, но го сменям заради бързо падащата батерия.
Моля помогнете в избора, че съм в страхотна дилема. Благодаря на отзовалите се предварително Smile
Цитирай
Аксесоари
#2

Играл съм си доста пъти с P1m. Батерията му е супер добра, не усетих лаг/забиване/забавяне. Единствено дизайна му не ме кефи мен.

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

Не се занимавай с Lenovo - има още какво да се прави, за да изкарат наистина добър телефон. Виж в emag сега има намаления на Meizu M2 Note и M2 - ако ти се откъснат още 30 лева над заделените 300, няма да съжаляваш - M2 Note е най-доброто за цената си.
Цитирай
#4

XeLiX,  заделените са 250.... Ако реша да се спра на това което ти ми предлагаш отивам на близо 100лв. над сумата с която разполагам, което не е вариант, но благодаря за отговора Smile
Цитирай
#5

Мога да ти дам от първа ръка мнение за P6 Energy - страхотна батерия, много добър дисплей и изработка, качествен и силен говорител, приемлива камера, защита от надраскване на дисплея, софтуерно също се държи добре с Андроид 5.0, но вече хардуера му си показва годинките, а и самия модел вече си е на повече от година. Имам кратко ревю за него в подписа. P1m е с по-нов, но не особено по-добър хардуер, но пък има двойно повече памет и това си има своите плюсове, но не ми харесва нито като дизайн, нито като камера. Мисля си, че е най-удачно да събереш още някой лев и да си вземеш Xiaomi Redmi 3 отвън, който вече си е съвсем друга класа.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)