Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Избор между Samsung A7 и Huawei G8
#1

Здравейте,
 Искам да си купя двусимов апарат и се коле*ая между Galaxy A7 и Huawei G8. Привърженик съм на Самсунг,но съм имал и Huawei,цената им е почти еднаква.
 Приемам съвети и обовновки за други телефони.
Цитирай
Аксесоари
#2

За тези пари можеш да вземеш Sony Z3 , Galaxy S5 , HTC M8 все телефони класи над тези двата
Цитирай
#3

И всички ли са с 2 сим карти ....?
Цитирай
#4

LG G3 Dual Sim, Asus ZenFone 2, Z3 Dual Sim(но струва стотина лева над А7). Всички тези са по-добри, от които си посочил в първия пост. А ако събереш още 200 лв., можеш да си вземеш G4 Dual Sim и да забравиш за нов телефон следващите 2-3 години.
Цитирай
#5

@mtk1, не си посочил с каква сума разполагаш, иначе препоръчвам Xiaomi Redmi 3.

 
Цитирай
#6

650 лв макс като отпадат LG ,Xiaomi note 3 ми допада,но ми се струва екзотика.
Цитирай
#7

От изброените G8, но ако ти се поръчва отвън погледни Huawei Honor 7, Meizu Mx5 и (под екзотика какво да разбираме) Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Мейзу-то ще ти излезе под  600, Сиаоми-то около 500, а за Уауея не помня, но ще се вмести в бюджета ти със промоциите, които гледах тези дни. Още един вариант от България, цък.

LG P970 > Nubia Z5s Mini > LG G2 > Huawei P7 > Redmi Note 3 Pro > Meizu M6 Note > Redmi Note 7 > Huawei P30 > Huawei P40 Pro

Цитирай
#8

Под екзотика разбирам повечето китайски марки, в момента съм с p8 lite и не съм доволен от батерия(под 1 ден),смяна в набирането често е мисия невъзможна,фабричния мейл в ужас.Като цяло клоня към Samsung заради утвърден интерфейс и батерия. Предните ми телефони бяха S3 neo и S5, но реших да съм с 1 тел. и си взех P8 lite,от който съм адски разочарован.
Цитирай
#9

взех А7, благодаря за насовките
Цитирай
#10

От продуктите на Xiaomi няма да съжаляваш.
Цитирай
#11

Човека казва, че си е взел А7, а ти му казваш, че няма да съжалява от продуктите на Xioami......?!
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)