Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Умрял Lenovo Vibe P1m
#1

Здравейте. Някой знае ли как да съживя този модел телефон. След опит да инсталирам със   SP_Flash_Tool умря напълно и няма никакъв признак на живот не реагира изобщо само диода за зареждане свети като вкарам кабела  Bu
Цитирай
Аксесоари
#2

А малко повече информация какво точно си правил? Ако може от самото начало и по-детайлно.

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#3

(2016-02-16, 17:36:49)driver_sl написа:  А малко повече информация какво точно си правил? Ако може от самото начало и по-детайлно.

Всъщност вече няма значение вчера го занесох във виваком все пак е в гаранция дано да няма проблем  Smile
Цитирай
#4

Най-вероятно ще имаш проблеми,при опит за смяна на софта и "брик",каквато и да е гаранция отпада,дори при китайците!
Цитирай
#5

Трябваше преди да започнеш да се правиш на хакер да извикаш някой,който разбира...сега се молиBig Grin
Цитирай
#6

Абе казваш им "Както говорих, изведнъж изгасна!" и готово. Няма да им се обясняваш какво си правил Smile

Xiaomi Redmi 9C NFC [Android 10]
Xiaomi Redmi 4 PRO/PRIME [Android 6.0 Marshmallow]

Huawei HONOR 3C H30-U10 WCDMA, EMUI 3.0 [KitKat 4.4.2]
MID7 Tablet, UBEROID v12.1, Year 2011,  Still working
Цитирай
#7

(2016-02-18, 08:57:17)musabesni написа:  Трябваше преди да започнеш да се правиш на хакер да извикаш някой,който разбира...сега се молТ
Тази тема я пуснах за да помогне някой ако може а не да се заяжда така че ако не можеш да помогнеш по добре не пиши. Stolt

(2016-02-18, 14:31:05)driver_sl написа:  Абе казваш им "Както говорих, изведнъж изгасна!" и готово. Няма да им се обясняваш какво си правил Smile

Да ти кажа честно даже не ме и питаха какво е станало  Visslar

(2016-02-18, 07:41:20)vertexe написа:  Най-вероятно ще имаш проблеми,при опит за смяна на софта и "брик",каквато и да е гаранция отпада,дори при китайците!
Да уточня защото в темата не съм казал какво точно инсталирам. Не съм сменял софтуера а исках да инсталирам само файла от темата за "deep sleep"и там нещо обърках  Undecided
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)