Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Нов/Втора употреба телефон до 550-570 лева.
#1

Здравейте, реших да си закупя нов телефон, но не мога да се реша... Има ли нещо около тази цена, което ще ми удовлетвори жаждата? В момента съм със z3, но съм решил да го давам на роднина. Нямам предпочитание дали ще е чисто нов или втора употреба. Запътих се към s6, но цената му е над желания бюджет.
Цитирай
Аксесоари
#2

За тези пари можеш да намериш употребяван LG G4 който според мен е най-доброто което се вписва в посоченият бюджет.

Redmi Note 7 3/32GB

Цитирай
#3

Вземи Redmi Note 3 - няма да сбъркаш.

 
Цитирай
#4

Бягай надалеч от тия китайци. Изобщо не слушай зомбитата, които във всяка тема предлагат 2 модела на xioami. За тия пари Г3 нов, Г4 употребяван, z5 употребяван, са най-добрите предложения според мен. Ако не те бърка ограничената на функции iOS разгледай и iphone 5, въпреки че горните са в пъти по-добри.
Цитирай
#5

(2016-02-16, 00:12:29)metallica_333 написа:  Бягай надалеч от тия китайци. Изобщо не слушай зомбитата, които във всяка тема предлагат 2 модела на xioami. За тия пари Г3 нов, Г4 употребяван, z5 употребяван, са най-добрите предложения според мен. Ако не те бърка ограничената на функции iOS разгледай и iphone 5, въпреки че горните са в пъти по-добри.

Xiomi не са лоши телефони но нямат предстаителство и сервиз в България което е голям минус.Орро също не са лоши.Но гаранцията не е за пренебрегване.Иначе както каза колегата за тези пари нов G3.Новото си е ново.Не си взимай втора употреба.Друго си е ти да си отвориш кутията.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#6

(2016-02-16, 00:12:29)metallica_333 написа:  Бягай надалеч от тия китайци. Изобщо не слушай зомбитата, които във всяка тема предлагат 2 модела на xioami....
1. Ще те помоля да се въздържиш от крайните си мнения, защото вече една подобна тема бе заключена заради теб.
2. Съдейки по твоите постове, в теми с подобна тематика, ти също предлагаш два-три модела на LG, така че не виждам разликата в случая между тебе и въпросните "зомбита", които визираш. И ако беше следил отблизо техните оферти, би трябвало да забележиш, че със сигурност не са "... два модела на xioami...", които те предлагат, а са доста повече.
3. И след като имаш негативно мнение към определен бренд, бъди така добър поне да го изписваш правилно, за да не объркваш хората, които тепърва ще четат постовете ти.

 
Цитирай
#7

Разгледах ги някои китайци, но мисля, че ще се въздържа. Имал съм ми3, мейзу мх4, и са добри телефони, но просто не ме радват толкова. Запътил съм се към по-ново. Lg g4 заслужава ли си? Гледам има 1-2 около тая цена, но без гаранция. Друг вариант е да събера някой друг лев и да взема s6 примерно, но честно казано не ми се занимава,
Цитирай
#8

G4 е най-удачният вариянт,но търси с остатъчна гаранция поне.
Цитирай
#9

Много правилно си се ориентирал към LG G4.Вземай го със остатъчна гаранция и пълен комплект от някой сайт за втора ръка техника.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#10

Гледай да има задължително гаранция.Да не е отварян,мокрен и т.н.Ако го взимаш от обява гледай за  продавача да има положижителни мнения или репутация.Има много измамници които гледата да се отърват от някоя развалина.Оглеждай се тук във форума.По малко вероятно е да попаднеш на некоректен продавач особенно ако е активен участник в темите.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай
#11

Ами вече взех ползван, от ОЛХ, но няма гаранция. Също поразгледах и другъде, но нямаше такива с гаранция и неотваряни за тая цена. Утре ще е при мен сигурно и ще го видим. Да се надяваме, че няма да има проблеми. Smile
Цитирай
#12

Е кога излезе модела, кога му изтече гаранцията... Ако не е краден, аз лично не се сещам друга причина, поради която Г4 да няма вече гаранция.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#13

Може причината да е,че човека от който го купува да го е купил от друг човек,който е мизерник и не си е пазил гаранцията или не я е пратил.Или е внос от някоя бяла държава и гаранция тук няма.

Galaxy S10+ Prism Black
Huawei Watch GT2 Pro
Цитирай
#14

Да всъщност, внос е. От англия. Утре ще го видим! Smile
Цитирай
#15

Тези внос от англия със забравени документи кутия зарядно ги знаем.ако е на доста по ниска цена си заслужава,иначе е риск
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)