Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Moto G 3rd Edition - конкуренти?
#1

Има вероятност да се наложи да се сменя спешно телефона на щерката. Изискванията са: 2ГБ РАМ, поне 16 ГБ памет, карта памет е плюс, твърдо да не е Самсунг и Леново. И да бъде при мен най-късно до края на другата седмица, защото ще пътува в чужбина и трябва да е дошъл преди това! НОВ.
Засега съм се спрял на Мото Г3 и се връзва на 350лв., така че бюджета е 400лв. макс. Дайте някакви други предложения, за да съм подготвен, ако сегашния не започне да се зарежда отново.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
Аксесоари
#2

Амм колега мотото, ако го гледаш в бг съм на 99% сигурен, че е 8гб ром с 1гб рам. Защото просто другия вариант го няма по нашите географски ширини. Иначе с моторолката винаги сравняват м4 аква, но тя е с 8гб вътрешна памет. На хартия сонито е по-добро, но в действителност, г3-то за мен е по-добрия избор. За други модели не се сещам, но скоро не съм разглеждал в този ценови клас какво има. После може да добавя и други модели като се поровя малко.

П.П. аа виж и лг к10, модел 2016 16гб/1.5гб - 400лв.

Siemens M55>>Nokia 3250 Symbian v9.1>>Nokia E51 Symbian v9.2>>hTC Wildfire - CyanogenMod V7.1.0.1 Android 2.3.7 or Stock ROM Android 2.2.1>>hTC E\/O + root + 3D Stock ROM>> 
LG G2 + CloudyG3 2.2 + Dorimanx 9.9 >> LG G4 >> Moto X4 >> Samsung Galaxy S10
Цитирай
#3

Благодаря за отговора.
Доста малко изисквания съм дал, затова държа 100% на тях.
Мотото не го гледам в България и е точно версията с 2ГБ РАМ и 16ГБ.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
#4

Xiaomi Redmi 3 е идеален бюджетен телефон за момиче - стилен метален корпус (има и златист цвят), свестен хардуер, компактен, супер батерия и прилична камера.

Продавам тук едно тилифончи и едни други благинки
Цитирай
#5

@bobyn - бих заложил на Redmi Note 3 от олх. Има чисто нови 2/16 памет. С голяма батерия е и телефончето работи доста добре.

Choosing...
Цитирай
#6

Благодаря на всички, засега се разминахме само с 18лв. за нов кабел :-).

Само за сведение: проблемът започва след последния ъпдейт на iOS отпреди няколко дена (не знам коя версия е). Телефонът (5-ца) изведнъж отказва повече да зарежда с кабела, с който зарежда от поне година (е да, не оригинален), като казва "this cable is not compatible" или нещо почти такова.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)