Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Samsung X-cover 3 как да разбера дали ме следят
#1
Question 

Здравейте колеги от фирмата ми подариха въпросния телефон Samsung X-cover 3 обаче имам съмнения ,че телефона се следи от шефовете. Как мога да проверя за скрит съмнителен софтуер инсталиран на телефона.
Цитирай
Аксесоари
#2

Когато ти дадоха телефона, в какъв вид беше? Смисъл, в кутия и опакован или? Защо имаш подобни съмнения?

iPhone XR 128GB Black
iPhone XS Max 64GB Black
Samsung Galaxy S9+ 64GB DS Midnight Black
Цитирай
#3

1.Factory reset
2.Опъваш жената/щерката на шефа и ще стане ясно дали те следи
Цитирай
#4

(2016-02-17, 13:26:38)Dakata87 написа:  Когато ти дадоха телефона, в какъв вид беше? Смисъл, в кутия и опакован или? Защо имаш подобни съмнения?

Телефона е чисто нов в кутия, с заводския протектор, но кутията беше отворена и на телефона беше инсталирано едно приложение което е на фирмата и чрез него получавам задачите за деня и на него пиша какво съм свършил. Съмнявам се ,че може и да има някое друго скрито с което да ме следят.
Цитирай
#5

Ако има скрити приложения може да ги видиш като влезеш в меню - с горния десен ъгъл (трите вертикални точки) има меню "покажи скрити приложения" (най долу от падащото меню) Ако има скрити приложения там са. Другия вариант е в диспечер на приложения и там да търсиш подозрителни приложения.
Дано съм бил полезен .
Поздрави.
Цитирай
#6

(2016-02-17, 21:52:25)gazaro_wow написа:  ...и на телефона беше инсталирано едно приложение което е на фирмата и чрез него получавам задачите за деня и на него пиша какво съм свършил


То зависи какво е това инсталирано тяхно приложение... то може и да е направено всичко да прави. Покажи ми локацията за деня ... >> последни обаждания >> смс-и може и покажи Viber лог примерно. Виж какви пермишъни има това инсталирано тяхно приложение Smile

Поправям, Преинсталирам, Модифицирам Android и Windows
Цитирай
#7

Слагаш fake gps. Активираш allow moke locations и ги пращаш по цялото земно кълбо

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#8

Благодаря на всички отвозвали се. Проверих за скрити приложения и в "диспечер на приложенията" нямаше скрити и няма съмнителни приложения. Относно приложението което е на фирмата, то е направено за улеснение по бързо да се работи, и в сайта на фирмата има базата данни от която приложението черпи инфо, та за по сигурно му дадох "фактори ресет" и сега работя директно на сайта без да позлвам мобилното приложение.
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)