Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Бързичък телефон за 250-300лв.
#1

Здравейте, на майка ми и предстои да преподписва договора си с mtel и и предлагат телефони с намаление до 50 60%. Тя е склонна да даде до 150лв, така че с намалението става телефон на стойност до 300лв.  Съответно тя ме е заяла да се поинтересувам и да и избера нещо хубаво. Истината е, че в тоя ценови диапазон изобщо не знам какво е що годе добро. Значи жената не я интересуват дизайни, цветове, размери и версии на андроиди. Интересува я ако може да и работи бързичко и да има що годе нормална камера. Та в случая е по-важен хардуера от останалото. Да дадете някакви предложения?

Motorola Moto X 2nd gen (2014) Stock kernel & ROM
Цитирай
Аксесоари
#2

Ако съберете още малко пари Alcatel OneTouch Idol 3. За този бюджет по-добро няма. Много хубав дизайн, отлична камера за тази сума, сравнително нов модел, изключително лек(110г), би трябвало да работи бързо, съдейки по характеристиките му.
Цитирай
#3

И аз съм за Alcatela, дори може и да се вписва в цената, ние не знаем кой е плана точно.


[Изображение: ?banner=17991][/url]
Цитирай
#4

Моята има такъв. Добър е. Двустранен

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)