Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с GET.BG
#26

(2016-02-25, 15:08:33)dobs7z написа:  ...

Чудя се сега дали да не пиша до TelePart, да снимам документите които са ми дали от GET и да питам дали въобще са имали такава пратка.

...

Точно така. Само че питай не дали са имали такава пратка, а на какво основание са ти отказали гаранцията. Те ако не са чували за ГЕТ, ще ти го кажат.

P.S. Аз намирам само едни TelePart и там пише следното в Repair. Не виждам да се споменава HUAWEI в техния сайт изобщо. За сметка на това си имат много хубава секция по твоя случай: Complaints.

Pixel XL / Android 9 Pie
Цитирай
Аксесоари
#27

Естествено, че ще ги търсиш.
Но им кажи да не те занимават с хвърчащи бележки от мним сервиз.
Цитирай
#28

Особено обяснението на единия лист, цял лист бял, не са го направили в началото отгоре, а обърнат на landscape и пляснат в средата (и то не подравнено, ами рандъм сложено).

Все пак си мисля да пиша до TelePart. Ако отговорят, че няма такова нещо ще ме улеснят пред КЗП.

@bobyn - точно този е сайта им. Иначе втория линк където си дал много не ми стана ясно на къде бият, но ще драсна някой друг ред към тях след малко.

На самият сайт долу в дясно логото е 2014г. При мен пише 2015г. Или сайта е забравил да си промени съответното лого или вярно е сдялана тая работа дърварската.

От TelePart:
Dear Sie or Madame,
the service partner cannot repair the device to the terms of warranty, because a mechanical damage was detected.

Всички намират някакви механични дефекти, само аз не ги знам.
Цитирай
#29

Колега,как завърши сагата с GET.BG?Някакво развитие има ли?
Цитирай
#30

Не, не ми уважиха гаранцията, въпреки че писах молба до КЗП, но и те нищо съществено. Така си карам и до ден днешен. За мой урок никога повече да не пазарувам от анонимни онлайн магазини.
Цитирай
#31

Не се отказвай.Пак пускай жалби.Тия от КЗП за какво взиматз заплати. Тормози ги постоянно. На това разчитат. Да се откажеш.

iPhone 13pro max,Apple watch ultra 49mm.titan
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)