Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Проблем с дисплея :(
#1

Добър вечер колеги ! Имам следния проблем - при най-слабо осветен екран в долната част на екрана се очертава правоъгълник който трепти.Когато увелича яркостта няма проблем.Смених рома но проблема остана(ползвам къстъм ромове).Приятелката ми има същия телефон , закупен преди 2 месеца (стоков ром) и този проблем го няма.Моя телефон е на повече от година.Според вас ако сложа сток лолипоп като нейния дали ще се оправи или проблема е в самия телефон?
Цитирай
Аксесоари
#2

Най вероятно в телефона е проблема.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#3

Със сигурност

SM-G780G/DS
Цитирай
#4

Модулацията заминава. Най вероятно майнборда

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#5

И сега...с този къстъм ром...нанай гаранция. Жалко колега. Не виждам какво толкова намирате в тези къстъм ромове.

Phone: Samsung, Model: Galaxy S9, Color: Midnight Black, Storage: 64GB, Android: 8.0 Oreo
Цитирай
#6

Така е. ..и аз съм на мнение че не си заслужава да си издухаш кнокс тригера

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#7

Според европейските закони гаранцията важи 2 години дори и да има промяна в брояча.Щом телефона е закупен на територията на ЕС нямат право да ми отказват гаранцията.Изчетох доста инфо по този въпрос.Утре ще го закарам в сервиза и ще пиша какво са ми казали.

https://m.reddit.com/r/GalaxyS6/comments...in_europe/

http://matija.suklje.name/rooting-and-fl...anty-in-eu
Цитирай
#8

Днес си взех телефона от оторизиран сервиз "МАКС" във Варна.Проблема е бил в конектора на дисплея.Относно Кнокс-а - Никой нищо не каза.Признаха ми гаранцията.Друг въпрос е дали са ровили в телефона да гледат Кнокс брояча и т.н. Надявам се това да ви помогне ако се чудите дали да си руутнете телефона или не.Гаранцията си важи и това е.. Поздрави ! Smile
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)