Темата е заключена
Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Смартфон Андроид от 5.2-6 инча за 850лв.
#1

Здравейте приятели, продадах си старият Айфон и имам едни 850лв, някакво телефонче с Андроид да ми препоръчате.

Ще се ползва за игри, за музика, за малко снимки и сърфиране, размери от 5.2 до 6 инча, ще се рутва.

Бързината ми е важна , да не се замисля въобщеSmile

Може и втора ръка.
Оглеждах С6 едж+, но е скъп доста.
Вие какво щяхте да вземете вместо мен?

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Аксесоари
#2

Ноте 4 или 5 с някой лев отгоре. Гарантирано няма да съжаляваш.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#3

Да, приятелю, това искам Самсунг и Епъл ми са любимите марки.
Явно ще добавя някой лев и ще си купя Ноут-а, четворката малко е старичка вече, но петичката мисля, че ще ми е суперSmile

От много години съм с Айфон и искам да пробвам Андроид, знам, че вървят много много мазно тия НоутовеSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#4

Аз съм с 5ца. По добър телефон не съм имал. Заслужава си

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#5

Благодаря ти приятелю, това ще си купяSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#6

Ще останеш много приятно изненадан. Ако си вземеш понеже не е за европейския пазар и няма бг меню ми драсни. Ще ти кажа как да го извадиш от скритите езици без рут мут

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#7

Smile))Благодаря ти брато, номер 1 сиSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#8

Колкото и да знам, че не харесваш ЛГ, то за тия пари няма по-добър смартфон от Г4. Отговаря на всичките ти изисквания, има по-добра камера и дисплей(според мен) от нот 5, по-добър звук и ако при Г3 имаше известен лаг, то Г4 върви адски мазно. Игрите при Г3 вървят без проблем било то леки или тежки, което ще рече, че и при Г4 няма да има проблем. Другият вариант е z3. Иначе щом си толкоз голям фен на самсунг вземай нот5.
#9

(2016-02-19, 23:53:47)Victormihov написа:  ...някакво телефонче с Андроид да ми препоръчате.
Ще се ползва за игри, за музика, за малко снимки и сърфиране, размери от 5.2 до 6 инча, ще се рутва..
Xiaomi Redmi Note 3 pro - стабилен телефон отвсякъде.

 
#10

(2016-02-20, 00:49:04)metallica_333 написа:  Колкото и да знам, че не харесваш ЛГ, то за тия пари няма по-добър смартфон от Г4. Отговаря на всичките ти изисквания, има по-добра камера и дисплей(според мен) от нот 5, по-добър звук и ако при Г3 имаше известен лаг, то Г4 върви адски мазно. Игрите при Г3 вървят без проблем било то леки или тежки, което ще рече, че и при Г4 няма да има проблем. Другият вариант е z3. Иначе щом си толкоз голям фен на самсунг вземай нот5.

Знаеш че няма как да сравниш г4 срещу ноут 5... хайде за парите да.  Единствения плюс за камерата е лазерния фокус.  Евала.  Но дисплея просто няма ресурс за сравнение.  Както ще да е. Всеки си знае.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
#11

Металика, брат ми имаше г4 човек, телефонът е много добър, но не е за мен.
Благодаря ти все пак за мнението.

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
#12

Няма проблем, всеки си има вкус. И без това Г4 отива повече на момиче/жена. Иначе дисплейът на на нот 5 не е по-добър, колко и да не ти се вярва. На мен лично и на много други хора AMOLED-а не се харесва. Може в действителност да е уж по-добър, но всичко опира да човека. Освен това нот 5 е извън границите на смартфон. Разликата в екраните може да е само 0.2 инча, но на ЛГ телефоните винаги са компенсирали от рамки и т.н, за да може телефонът да изглежда със сравнително нормален размер на мобилно устройство. Да не забравяме и липсата на слот за карта с памет и несменяемата батерия, които са още един минус. Вярно пък за сметка на това има сензор за отпечатъци, но то си опира до изискванията на човека. И тая писалка, ако не си някакъв маниак да браузваш през 90 % от времето, в което си използваш устройството, не виждам за какво му е.
#13

Точно пък Note 5 има по-малка странична рамка от G4.

Motorola Defy+ > LG Optimus Back > Sony Xperia P > LG G2 > Meizu MX4 > LG V10 > Iphone SE > Xiaomi Mi9t Pro > iphone 7 > Poco F3 256/8gb

Lenovo A3000 > LG G Pad 8.3 > Huawei M5 lite
#14

@metallica_333 грешиш. Ноут 5 е с по-добро screen-to-body ratio- 5.7 inches (~75.9% screen-to-body ratio) oт това на G4. Дисплея на ноута е отлично калибриран заедно с този на Айфон 6с и Галакси С6. Това са телефоните с отлична калибрация на дисплея. Ноут е доста добър телефона, ако не гледаме липсата на слот за карта и несменяемата батерия, които си бяха харектерни за ноут серията на Сами. Камерата няма какво да в коментираме. Тя е ясна.

Заключение: взимай ноут 5. Smile


Most people respect the badge. Everyone respects the gun.
#15

а ти досега във всяка тема спореше и ни втълпяваше как твоят телефон е най-велик(т.е. ябълката) и сега на самшит,интересно,ще следя след месец кое всъщност е най-великия телефон.
#16

Мечко, няма нужда да следиш темите ми, казвам ти веднага.

За iOS най-велик смарт е Айфон 6s плюс.
За Андроид е Ноут 4/5 , S6 edge+.
За Уиндолс е 950xl.

И все пак това е моето мнение, бяхме демокрация май и всеки има право на мнение, и ако няма какво да кажеш не ми сери в темите, както аз не сера в твойте.

Благодарности на Модератора Тда, Металика и Атхерос, сега ще търся Ноут 5 явно, колкото до писалката - Да, Металика, браузвам по цял ден и ще ми е интересноSmile
Г4 е прекрасен телефон, но както казах, брат ми го имаше и не ми хареса, благодарско на всички, темата е за ключSmile

Galaxy Note 10 plus 
Galaxy S21 Ultra
Galaxy S23 Ultra
Galaxy S24 Ultra
Темата е заключена




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)