Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 3
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Вибрация при отговор на обаждане
#1

Здравейте. Става въпрос за функцията телефона да вибрира, когато от отсрещната страна вдигнат при обаждане от моя страна. Някой дали има представа как се изключва тази функция и дали изобщо може да се изключи? Рових къде ли не в настройките, но не видях такава опция. Не че е проблем, но мен лично леко ме дразни това.
Цитирай
Аксесоари
#2

Не зная как се изключва, може би знаещите ще намерят начин, но за мен това е една от най-полезните функции на апарата - звъня и мога да си насоча вниманието другаде, вместо да се ослушвам за "алото" отсреща или да кьоря в екрана с очакване, а когато апаратът потрепери, съм сигурен, че отсреща другият е вдигнал и  направо говоря...

Huawei P8 lite ALE-L21 - В596
Цитирай
#3

Явно е стокова - няма да може.

 
Цитирай
#4

ХХХмммм интересно ,аз пък това го нямам това.При стария телефон го имаше и бях свикнал с него.Сега ми липсва.Аз да попитам пък откъде може да се включи това да ти вибрира при вдигане на другия.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай
#5

Имаш я. Когато телефонът ти не е долепен до ухото ти, когато ти вдигнат, леко вибрира.
Цитирай
#6

Значи излиза, че тази опция си е стокова и няма изключване. Може би като не е долепен до ухото вибрира, за да сигнализира, че отсреща са вдигнали. От друга страна като се замисля излиза, че си е полезна тази функция, мога и да свикна с нея.
Цитирай
#7

Полезно е, ако искаш да не се облъчваш 6 секунди повече, отколкото иначе... Big Grin
Цитирай
#8

Да вярно имам я ,сега обърнах внимание.

Samsung Galaxy S20+
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)