Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Как да усилим звука при слушалките.
#1

Здравейте, понеже днеска пробвах през слушалките да слушам музика, обаче някакси не се чува така силно, и се поразрових из интернет и видях че можело да се усили звука на слушалките и на самия телефон, през някакви Engineering меню което се набира от Dialera с код, съотвено аз викам да пробвам, набирам кода но нищо не става не влиза в това меню а гледам че на други модели работи. Та въпроса ми е или ли някакъв начин да се влезе в това меню и да усиля звука на телефона и слушалките.
Цитирай
Аксесоари
#2

Знаеш ли, аз пробвах с iphone слушалките на една колежка, airpods се наричали и да ти кажа, звукът спрямо тези идващи в комплекта с телефона и тези които си използвам направо е несравним! Та мисля че по скоро може да е от слушалките!
Цитирай
#3

####3333# инжинерното меню е това ама няма как да се увеличи звука на слушалките.Набира се като номер
Цитирай
#4

имаше един код *#*#3646633#*#* на таблета ми стана, който е alcatel но на леновото не стана, разрових се малко и разбрах, че този код е само за устройствата с процесор MediaTeK (MTK) и наистина звука ми стана доста по-силен и през високоговорителя и през слушалките

(2016-02-20, 14:56:30)gogo2 написа:  ####3333# инжинерното меню е това ама няма как да се увеличи звука на слушалките.Набира се като номер

б*си! в това меню няма почти нищо, хич не ми прилича на инженерно меню.
Цитирай
#5

Аз използвам слушалки от комлекта на Alcatel Idol 1 , и Jet Audio като плеър , много ми е трудно да слушам музика , на максимално ниво ( много е силно) . Проблема при теб вероятно е от слушалките...
Цитирай
#6

Във engineering mode менюто се влиза със(( ####1111# ))))а във LOG менюто със ####3333#
.....................................................................................................................................................
Може ли да си напише информацията на софтуера от тази настройка ####5993#
.................................................................................................................................
тази настройка ####6020# 

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#7

не знам бос съм с тея работи... ама коя настройка от двете?
Цитирай
#8

(2016-02-21, 21:45:40)Stiliyan03 написа:  не знам бос съм с тея работи... ама коя настройка от двете?

 ####1111#   [Изображение: Photos?preview=Screenshot_2016-02-21-21-48-51.png]

Single item test  тестваш по отделно

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#9

не, имам предвид въпроса ти за софтуера ####5993# или ####6020#?

някой знае ли какъв е този dalvik cache?
Цитирай
#10

(2016-02-21, 22:09:12)Stiliyan03 написа:  не, имам предвид въпроса ти за софтуера ####5993# или ####6020#?

някой знае ли какъв е този dalvik cache?

Wipe Dalviк Cache - изтрива кеша на Dalvik. На практика е аналогичен на Prefetch файловете в Windows. Dalvik е Java базирана виртуална машина, която спомага за по-бързото извикване на програмите. Dalvik Кеша се събира в резултат от оптимизацията на програмите от Dalvik.
   И повече инфо тук https://forum.androidbg.com/showthread.php?tid=3057

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#11

значи когато оптимизирам телефона ми се събира този далвик кеш. а ако го истрия става ли по-бавен телефона ми?
Цитирай
#12

(2016-02-21, 22:49:39)Stiliyan03 написа:  значи когато оптимизирам телефона ми се събира този далвик кеш. а ако го истрия става ли по-бавен телефона ми?

Лично аз несъм пробвал но някои ден мисля да пробвам да видиме какво ще стане или или

                    Xiaomi redmi note 10 pro 128gb + 8gb ram



Цитирай
#13

всъщност сега забелязах, че оптимизиращото приложение, което ползвам, щом пусна почистване на ненужни файлове почиства и далвик кеша. изчистих го и не намерих никаква разлика
Цитирай
#14

между другото може да пробвате да усилите звука от еквалайзера на долбито
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)