Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Задно стъкло/панел
#1

От известно време ме мъчи следния въпрос... Стъклото над камерата на самата камера ли е или е на панела... По точно въпреки че го нося с силиконов кеис върху стъклото на камерата има трудно но забележими следи които рано или късно ще понижат качеството на снимките т.е проблема решава ли се със смяната на задното стъкло?
Цитирай
Аксесоари
#2

Не се коси, няма да имаш проблеми с качеството на снимките дори и да е леко надрано.

XIAOMI MI MIX 2S 64GB Black

Цитирай
#3

Никакви проблеми със снимките няма да имаш.

 Sony Ericsson experia X10I LG OPTIMUS 3D Samsung Galaxy Note 2. Note 3. Note 5. Samsung galaxy S8+, S10+ S20 Ultra S21 Ultra. S23 Ultra 1Tb
Цитирай
#4

Стъклото е част от панела. За съжаление всеки монтаж след оригиналния панел е трудно да се направи свястно. Ако сега имаш херметизация на телефона, ако смениш панела е много вероятно да не успееш да я постигнеш пак.
Цитирай
#5

(2016-02-20, 18:21:46)tsvetomilmladenov написа:  От известно време ме мъчи следния въпрос... Стъклото над камерата на самата камера ли е или е на панела... По точно въпреки че го нося с силиконов кеис върху стъклото на камерата има трудно но забележими следи които рано или късно ще понижат качеството на снимките т.е проблема решава ли се със смяната на задното стъкло?

Имах същия проблем и занесох телефона си в теленор от където е закупен. Изпратиха го в София, защото там им е сервиза, след около седмица ми де обадиха да го взема. Задния панел ( стъклото)  беше сменено, като забелязах,че е много добре монтирано. Преди правеше ужасни снимки докато имаше петно на цялата камера,доста трудно фокусираше и качеството беше лошо, но след ремонта всички проблеми намериха решение.
Цитирай
#6

Аз не съм стигнал до сервиз разлика в снимките не забелязвам но просто да си знам! А колко ти излезе въпросното удоволствие?
Цитирай
#7

(2016-03-01, 11:37:38)tsvetomilmladenov написа:  Аз не съм стигнал до сервиз разлика в снимките не забелязвам но просто да си знам! А колко ти излезе въпросното удоволствие?
Нищо не съм плащал - телефонът ми е в гаранция. Smile

Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)