Оценете темата:
  • 11 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

Официални актуализации за Huawei P8 Lite

От 16.06 има версия В602. Не мога да кажа за телефоните с една или две СИМ е.
Full Update: update.hicloud.com:8180/TDS/data/files/p3/s15/G1084/g104/v88317/f1/full/update.zip
Ghangelog: http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...ngelog.xml

POCO F5 12/256 GB





Цитирай
Аксесоари

Това е за dual sim иначе откъде го намери в firmware finder няма нищо ново
Цитирай

Аз пробвах да го инсталирам,но ми дава грешка.

The Truth is out there.
Цитирай

Аз си инсталирах само ОТА на B602 с firmware finder register for update . Иначе излезе и едносимовата версия ALE-L21C432B603 (single sim) download
http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip
Цитирай

Да излязаха 602 и 603 но май пак корекции на гугъл и нищо ново[Изображение: cc1d4721db93556261e2e8e47a32aff1.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

(2017-06-21, 13:29:20)milfox написа:  Да излязаха 602 и 603 но май пак корекции на гугъл и нищо ново[Изображение: cc1d4721db93556261e2e8e47a32aff1.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
[Изображение: 2010ebf092e75fda022889c9b0bef25a.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай

3GB за Full, доста голям е файла само за кръпки на Google. Но пък щом така пише в Changelog-a ...

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Да доста голям е но и за отата пишеше 169 мб но като дойде на актуализатора пишеше 86 мб.
Цитирай

Аз не виждам разлика, но все пак го инсталирах, хем да си направя профилактика на телефона.

The Truth is out there.
Цитирай

Май повечко РАМ взе да използва

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Цитирай

Има какво да се желае, но нека да отбележим, че поддръжката вече надхвърли 2 години. Smile
Цитирай

(2017-06-22, 09:35:14)shivachevm написа:  Май повечко РАМ взе да използва

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk
Колега аз като го изчистя почит винаги ми казва че имам около 1.2Gb свободна памет, на заден фон като заключено съм оставил Вайбър и Tapatalk.С В598 съм.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

С последната версия съм няма разлика в работата на телефона спрямо другите версии не ползва повече РАМ винаги си има 1,20 GB свободна без отворени неща .
Цитирай

Аз по ота единствено съм получавал В600, всички ъпдейти съм ги инсталирвал ръчно.Та има ли го В602 за ръчно надграждане щото по ота го нямам?

Най скъпите играчки са на мъжете!!!
Цитирай

За ALE-L21 има три по-нови ъпдейта, каква е разликата, не знам.
В601: http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip
В602: http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip
В603: http://update.hicloud.com:8180/TDS/data/...update.zip

POCO F5 12/256 GB





Цитирай

Няма ралика всичките са с корекции за сигурност .
B600/01 са за юни B602/03 са за юли . А за ОТА ползвам firmware finder бързо и лесно не слагам целите ъпдейти.
Цитирай

Нова актуализация е налична в firmware finder това е ALE-L21C432B604(DUAL-sim) B605 ще се появи след 1-2 дни сигурно естествено няма нищо ново просто корекциите за сигурност на гугъл за Август месец интересно е че прекалено рано ги пускат още от 15.07 е ъпдейта. И да ясно е че няма да има emui 4.1 след като мина толкова време свиквайте . Smile
Цитирай

Появи се нова актуализация[Изображение: acebc6fb13952c220097a5884168905f.jpg]

Изпратено от моят ALE-L21 с помощта на Tapatalk

Samsung S 3 Neo/Huawei P 8 light/ulefone power 3
Цитирай

(2017-04-28, 07:09:28)sokkoban написа:  Изобщо не ти се струва. Последният читав ROM беше 584

Колеги, аз съм с 584 и заради това мнение се колебая дали да му слагам нов (604). Телефона си ми работи прилично и май няма нужда да слагам друг, вие какво ще ме посъветвате?
Ако се окаже, че кара по-малко на батерия не ми се занимава с разни гимнастики да му връщам стария и затова се двоумя.
Последния, който телефона си намира сам е 594, кажете как да разкарам напомнянето за наличие на нова актуализация, че ме дразни червената единичка в иконката за настройки.
Цитирай

В настройките на актуализатора изключваш да не проверява и да не те уведомява и дане тегли автоматично през wifi . Като цяло няма много файда да актуализирваш то няма нищо ново в тези актуализации само секюрити пачове . Ако така не се получи отиваш настройки-панел за известия и лента-мениджър за известяване-актуализатор спираш отметките.
Цитирай

Това е от днес.


Прикачени файлове Миниатюри
   

Максимално допустимия размер е 400 символа, разположени на максимум 2 реда
Цитирай

Колеги искам да избърша все още неинсталирана актуализация за HONOR 8 Lite, къде се намира тя че не мога да я открия!?
Цитирай

Здравейте, отдавна не съм писал в този раздел, не съм и следил подробно мненията, така че се извинявам за глупавите си въпроси. В момента съм с B190.
Мога ли да ъпдейтна директно до последния B60x чрез Firmware Finder , като предполагам, че логично ще се затрие всичко, защото е по-висока версия на Android. Другият ми въпрос е към хората, които са били и на старата версия и сега са на новата. Има ли реална полза по отношение на батерията и като цяло работата на телефона? И последен въпрос - официалния firmware или custom Rom-а на sokkoban? Благодаря предварително на отзовалите се.

Huawei P Smart
Цитирай

Честно казано бях по доволен от къстъм рома но не ми се занимава да го правя наново.В момента съм с В602 и батерията пада по бързо от преди, докато ровя и си чета нещо в нета.В заспало положение е добре.

Huawei G700 Miui V5 / Huawei P8 lite ALE-L21 / Lenovo TAB2 A7-30HC
Цитирай

(2017-08-03, 09:39:00)beatfan написа:  Здравейте, отдавна не съм писал в този раздел, не съм и следил подробно мненията, така че се извинявам за глупавите си въпроси. В момента съм с B190.
Мога ли да ъпдейтна директно до последния B60x чрез Firmware Finder , като предполагам, че логично ще се затрие всичко, защото е по-висока версия на Android. Другият ми въпрос е към хората, които са били и на старата версия и сега са на новата. Има ли реална полза по отношение на батерията и като цяло работата на телефона? И последен въпрос - официалния firmware или custom Rom-а на sokkoban? Благодаря предварително на отзовалите се.
Пробвал съм ги всичките до B600 и няма версия, при която батерията да държи повече от B190.
Цитирай

От B216 директно на В602 може ли да се ъпгрейдне и как. Става дума за ALE-L21 двусимов.

Изпратено от моят HUAWEI GRA-L09 с помощта на Tapatalk

Huawei G700 rooted Huawei P8 Lite ALE-L21
Huawei P8 rooted GRA-L09
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 2 гост(и)