Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5

meta mode на Lenovo A850
#1
Wink 

Привет на всички. Преди два дни телефона ми се изключи сам и при включване ми изписа този надпис долу на дисплея: Have been in meta mode, long press the power button and the normal boot.
Та както и да е натиснах продължително пауър бутона, стартира си без проблем, обаче днес сутринта беше изключен и като го стартирам по горе описания начин след 5 минути се изключва пак. Почна се едно връщане на заводски настройки, чистене на wipe cache и davlik cache и няма промяна. Та ако някой си има някаква идея за какво става въпрос да драсне два реда и да видим дали можем да оправим проблема.

Poco F4 GT 12/256
Цитирай
Аксесоари
#2

Преинсталирай РОМа. Виж в съответната тема за марката ти как се прави. Не говоря за връщане на фабрични настройки.
Цитирай
#3

Да де ама не се свързва с компютъра. Вадя батерията , включвам в USB то натискам power+ vol up, включва се за 2 секунди и после се изключва

Poco F4 GT 12/256
Цитирай
#4

Това без да си го писал по-горе, аз няма как да го зная. Дано някой колега ти помогне.
Цитирай
#5

(2016-02-21, 21:36:18)sapiora написа:  Това без да си го писал по-горе, аз няма как да го зная. Дано някой колега ти помогне.

Оправих се. Проблемът беше в мемори картата. Извадих я и засега няма проблеми. Благодаря все пак за опита да си полезен. Storstark

Poco F4 GT 12/256
Цитирай




Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)